(Б-21) Реєстр територіальних громад Киева : Інструкція використання модуля для нотаріусів
rest_documentconversion_latest_conversion_thumbnail_29039018_1
ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА «РЕЄСТР ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ МІСТА КИЄВА»
ІНСТРУКЦІЯ ВИКОРИСТАННЯ МОДУЛЯ ДЛЯ НОТАРІУСІВ
(перехід на нову версію програми з 01.06.2018)
На 18 аркушах
м. Київ
2018
ЗМІСТ
- 1. вХІД КОРИСТУВАЧА В СИСТЕМУ 4
- 2. ОТРИМАННЯ ВИТЯГУ ПРО ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ОСІБ 5
2.1 АДРЕСА 5 2.2 СФОРМОВАНІ ДОКУМЕНТИ 9
- 3. СТВОРЕННЯ ЗАПИТУ 9
- 4. ЕКГ (для провалідованих ОЖФ) 13
4.1 ПОШУК ЕКГ 13 4.1.1 Пошук ЕКГ за П.І.Б. 13 4.1.2 ПОШУК ЕКГ за адресою 14 4.1.3 Пошук ЕКГ за документом 14 4.2 РЕЗУЛЬТАТ пошуку ЕКГ та дії з ЕКГ 15 4.2.1 ПЕРЕГЛЯД ЕКГ 15 4.2.2 ДРУК ДОВІДКИ 17 СКОРОЧЕННЯ:
- ЕКГ – електронна картка громадянина
- ОЖФ – об’єкт житлового фонду
- Валідація – перевірка та приведення у відповідність, при необхідності, даних у реєстрі з вихідними документами.
- ІС РТГК - Інформаційна система Реєстр територіальної громади міста Києва
Модуль «Нотаріуси» забезпечує отримання «Витягу з Реєстру територіальної громади міста Києва про зареєстрованих осіб у житловому приміщенні» (далі – Витяг про зареєстрованих осіб) та «Довідки про реєстрацію місця проживання особи» (далі – Довідка) з Інформаційної системи Реєстр територіальної громади міста Києва (далі – ІС РТГК).
Увага! Для отримання Витягу про зареєстрованих осіб та Довідки про реєстрацію місця проживання особи в налаштуваннях браузера потрібно налаштувати «спливаючі вікна». Для цього потрібно зайти в «Налаштування» (Настройки) – «Налаштування вмісту» (Настройки контента) – «Спливаючі вікна»
(Всплывающие окна) – Дозволяти всім сайтам показувати спливаючі вікна (Рисунок 1)
Рисунок 1
Або налаштувати винятки для «спливаючих вікон» через «керування винятками» (Рисунок 2),
Рисунок 2
або підчас формування Витягу/Довідки про зареєстрованих осіб через повідомлення про блокування спливаючих вікон* (стор.18), або АВР блок** (стор. 18).
- 1. вХІД КОРИСТУВАЧА В СИСТЕМУ
Для того щоб увійти в систему, потрібно у адресному рядку браузера ввести адресу: http:%%//%%10.12.8.12 і натиснути клавішу Enter клавіатури. На екрані відкриється сторінка входу в Систему, яка має наступний вигляд (Рисунок 3). Користувачу системи необхідно ввести логін та пароль у відповідні поля форми та натиснути кнопку «Увійти».
Рисунок 3
Відкриється головна сторінка системи (Рисунок 4).
Рисунок 4
Головна сторінка містить форму головного меню, яка складається з наступних пунктів:
- ЕКГ
- Витяги
- Статистика
- 2. ОТРИМАННЯ ВИТЯГУ ПРО ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ОСІБ
Для отримання Витягу про зареєстрованих осіб обираємо пункт головного меню «Витяги». Відкриється форма витягів (Рисунок 5), яка містить наступні закладки:
«Адреса»;
«Сформовані документи».
Рисунок 5
Для отримання Витягу про зареєстрованих осіб про зареєстрованих за адресою проживання громадян Користувач вводить адресу в рядок пошуку. У випадку, коли данні не потребують уточнення, користувач натискає клавішу «Отримати витяг» та формує витяг і має можливість його зберегти або роздрукувати (Рисунок 7).
Також користувач має можливість переглянути результат пошуку на екрані та більш детальніше переглянути картку громадянина, натиснувши кнопку «Перегляд ЕКГ».
2.1 АДРЕСА
Обираємо закладку «ВИТЯГИ» - «АДРЕСА». На формі обираємо «Тип звіту» з випадаючого списку (Рисунок 5). Пошук розпочинається з поля «Вулиця», поки вулиця не знайдена, поля «№ будівлі», «№/тип приміщення» не доступні. Після вводу трьох символів, які містить назва вулиці, розпочнеться пошук. На екрані з’являється перелік вулиць, назви яких містять ці літери. Після обрання вулиці, можемо обрати будівлю на даній вулиці, з випадаючого списку. Після обрання будівлі, можемо обрати приміщення даної будівлі з випадаючого списку.
Якщо об’єкт житлового фонду (далі – ОЖФ) відсутній в РТГК потрібно звернутися в службу підтримки РТГГ: notarius.gioc@kmda.gov.ua, Олена Лисенко - 238-80-09, Тетяна Трищун - 238-80-42.
Для доступу до інформації по квартирі потрібно вибрати підставу для отримання інформації (Рисунок 6 )
Рисунок 6
У випадку, коли данні не потребують уточнення користувач отримує перелік ЕКГ, які зареєстровані за адресою пошуку (Рисунок 7). Перелік ЕКГ містить поля «П.І.Б.» - прізвище, ім’я, по батькові громадянина, «Дата народження» та посилання на детальний перегляд ЕКГ (див. п.4.2.1).
Рисунок 7
Після вибору приміщення, натискаємо кнопку «Отримати витяг» (Рисунок 7), в результаті на робочу станцію користувача буде завантажено файл витягу у форматі «pdf» (Рисунок 8).
Рисунок 8
*УВАГА!
У випадку, якщо Витяг не відкрився у новій вкладці потрібно налаштувати «спливаючі вікна». Для цього потрібно натиснути на повідомлення з червоним хрестиком та дозволити показувати «спливаючі вікна» для сайту http:%%//%%10.12.8.12
Якщо користувачу потрібно отримати витяг за період, то обираємо «Тип звіту» «Реєстрація\Зняття за період» (Рисунок 9), задаємо необхідний період дат, та виконуємо пошук адреси місця проживання, як описано вище.
В результаті отримуємо перелік ЕКГ, які зареєстровані або були зареєстровані за адресою пошуку (Рисунок 9). Перелік ЕКГ містить поля «П.І.Б.», «Дата народження», «Стан» за адресою пошуку (зелений колір – зареєстрований, червоним – знятий з реєстрації), та посилання на перегляд ЕКГ (див.п. 4.2.1).
Рисунок 9
Після вибору приміщення, натискаємо кнопку «Отримати витяг» (Рисунок 9) , в результаті на робочу станцію користувача буде завантажено файл витягу у форматі «pdf» (Рисунок 10)
Рисунок 10
Якщо ОЖФ не провалідований на екрані з’явиться наступне повідомлення (Рисунок 11). Користувач не отримує результати пошуку та не має можливості їх переглянути.
Рисунок 11
Для отримання інформації користувачу потрібно запустити процедуру уточнення даних – створення запиту на відповідний відділ реєстрації (див. п. 3)
2.2 СФОРМОВАНІ ДОКУМЕНТИ
Обираємо пункт головного меню «ВИТЯГИ», закладку «СФОРМОВАНІ ДОКУМЕНТИ».
Вводимо номер документу, вказуємо дату документу та його тип, Витяг або Довідка. Натискаємо кнопку «Отримати» (Рисунок 12)
Рисунок 12
На робочу станцію користувача буде завантажено файл в форматі «pdf», який містить раніш сформований витяг/довідку.
- 3. СТВОРЕННЯ ЗАПИТУ
У випадку коли данні потребують уточнення, користувач отримає повідомлення (Рисунок 11). Після чого натискає «Створити задачу» для уточнення даних. Після натискання кнопки «Створити задачу» система відображає карточку задачі на який вказано районний відділ реєстрації, що буде її виконувати (Рисунок 13):
Рисунок 13
Користувач повинен підтвердити необхідність уточнення даних натиснув клавішу «Створити». В елементі «конверт» з’являється нова вихідна задача (Рисунок 14).
Рисунок 14
Щойно створена задача має статус «Очікує обробки» (Рисунок 15)
Рисунок 15
Після того як відділ реєстрації візьме у роботу Ваш запит статус задачі зміниться на «У роботі» (Рисунок 16)
Рисунок 16
Через деякий час, після здійснення уточнення даних відділом реєстрації, в елементі «конверт» з’являється нове повідомлення (Рисунок 17)
Рисунок 17
Для швидкого перегляду інформації по квартирі достатньо натиснути на адресу ОЖФ – кнопка для перегляду інформації по квартирі (Рисунок 18).
Рисунок 18
Користувач отримує перелік ЕКГ, які зареєстровані за адресою пошуку (п. 2.1, Рисунок 7)
Якщо відділ реєстрації не має можливості провалідувати ОЖФ, Користувач отримає відповідь у статусі «Скасовано» з причиною відмови у коментарі (Рисунок 19).
Рисунок 19
- 4. ЕКГ (для провалідованих ОЖФ)
Для початку роботи з ЕКГ обираємо відповідний пункт головного меню (Рисунок 20). Відкриється форма пошуку ЕКГ, яка містить наступні закладки:
«П.І.Б.» - пошук за прізвищем, ім’ям, по батькові;
«Адреса» - пошук за адресою реєстрації місця проживання/тимчасового перебування;
«Документ» - пошук за документом (наприклад серією та номером паспорта тощо).
Рисунок 20
4.1 ПОШУК ЕКГ
4.1.1 Пошук ЕКГ за П.І.Б.
Для пошуку ЕКГ за прізвищем, ім’ям, по батькові, обираємо в головному меню «ЕКГ», закладку «П.І.Б.» (Рисунок 21). Відкриється форма , яка містить наступні поля пошуку:
«Прізвище», «Ім’я», «По батькові», «Дата народження».
У разі коли кількість ЕКГ, які відповідають критеріям пошуку зменшиться до двадцяти, ЕКГ будуть відображені на сторінці. За результатами запиту відображається кількість ЕКГ, прізвище, ім’я, по батькові яких відповідають введеним даним в поля пошуку (Рисунок 21).
Рисунок 21
4.1.2 ПОШУК ЕКГ за адресою
Для пошуку ЕКГ за адресою місця реєстрації місця проживання/тимчасового перебування, обираємо в головному меню «ЕКГ», закладку «АДРЕСА». Відкриється форма, яка містить наступні поля пошуку: «Вулиця», «№ будівлі», «№ / тип приміщення». Система знаходить введені символи у будь якому місці назви вулиці (Рисунок 22).
Рисунок 22
Після обрання приміщення відобразяться ЕКГ, у яких обрана адреса зареєстрована, як місце постійного проживання/тимчасового перебування (Рисунок 23).
Рисунок 23
4.1.3 Пошук ЕКГ за документом
Для пошуку ЕКГ за документом, обираємо в головному меню «ЕКГ», закладку «ДОКУМЕНТ» (Рисунок 24). Відкриється форма, яка містить наступні поля пошуку: «Тип документу», «Серія / номер». Для пошуку необхідно обрати тип документу з випадаючого меню, ввести серію та номер документу та натиснути кнопку «Пошук».
Рисунок 24
4.2 РЕЗУЛЬТАТ пошуку ЕКГ та дії з ЕКГ
Результатом пошуку, є ЕКГ відповідна критеріям пошуку (Рисунок 25).
Рисунок 25
З кожною ЕКГ можливо виконати наступні дії: друк довідки (№ 1 Рисунок 25), перегляд ЕКГ (№ 2 Рисунок 25). Для виконання потрібної дії обираємо відповідний елемент.
4.2.1 ПЕРЕГЛЯД ЕКГ
При натисканні на елемент перегляду ЕКГ (№ 2 Рисунок 25), відкриється форма перегляду ЕКГ (Рисунок 26). Форма містить закладки «ПЕРЕГЛЯД ЕКГ», «РЕЄСТР», кнопки формування довідки. При натисканні кнопки формування довідки відбуваються дії описані в п. 4.2.2
Закладка «ПЕРЕГЛЯД ЕКГ» містить поля з персональними даними громадянина у режимі перегляду, без можливості їх зміни. А саме: підстава створення ЕКГ, прізвище, ім’я та по батькові громадянина, місце реєстрації місця проживання, документ громадянина: тип документу, серія та номер документу, ким та коли виданий документ, УЗНР ЄДДР громадянина, країна громадянства громадянина, дату та місце народження громадянина, стать, інформацію про відношення до військової служби громадянина, родинні зв’язки.
Рисунок 26
Закладка «РЕЄСТР» містить данні про місце проживання/тимчасового перебування громадянина (Рисунок 27).
Рисунок 27
4.2.2 ДРУК ДОВІДКИ
Виконуємо пошук ЕКГ (див. п. 4.1). Отримуємо перелік ЕКГ, відповідно до параметрів пошуку, натискаємо елемент друку довідки навпроти потрібної ЕКГ (№1 Рисунок 25), обираємо тип довідки з випадаючого списку. Також дану дію можливо виконати з форми перегляду ЕКГ (див. п. 4.2.1, Рисунок 26).
В результаті на робочу станцію користувача завантажиться довідка по обраному громадянину, у файлу формату «pdf» (Рисунок 28).
Рисунок 28
*УВАГА!
У випадку, якщо довідка не відкрилась у новій вкладці потрібно налаштувати «спливаючі вікна». Для цього потрібно натиснути на повідомлення з червоним хрестиком та дозволити показувати «спливаючі вікна» для сайту http:%%//%%10.12.8.12
**АВР блок