Користувальницькі налаштування

Налаштування сайту


29038795:29038793:29038804

(Б-21) Реєстр територіальних громад Киева : Інструкція користувача Менеджер завдань РТГК

Інструкція користувача "Менеджер завдань РТГК"


rest_documentconversion_latest_conversion_thumbnail_29038926_1

ЗАТВЕРДЖУЮ

КП “Головний інформаційно-обчислювальний центр”

Директор



__________________  В.М. Козубський



“_____”    червня  2017 р.



    ІНСТРУКЦІЯ ВИКОРИСТАННЯ МЕНЕДЖЕРА ЗАВДАНЬ     На 13 аркушах




м. Київ 



“26”  червня  2017  р. 












ЗМІСТ ЗМІСТ.. 2 1.. ОПИС МОДУЛЮ… 3 2.. Основні функціональні частини модулю… 4 3.. Процес ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ. 8 3.1. Прийом завдання в роботу. 8 3.2. Скасування завдання. 8 3.3. Повернення завдання. 9 3.4. Виконання завдання. 10 4.. Процес МОНІТОРІНГУ ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ. 12 4.1. Перегляд статусу завдань. 12 4.2. Зачинення завдань. 12 4.3. Видалення завдань. 13



1.      ОПИС МОДУЛЮ

1.1.            Призначення Модуль «Менеджер завдань» забезпечує обмін завданнями між Користувачами системи РТГК, які можуть давати завдання на створення Електронної картки громадянина у РТГК (у випадку відсутності її у реєстрі) та відстежувати статус їх виконання.
1.2.            Основні поняття Для роботи з модулем Ви повинні мати доступ до функції Менеджера завдань. Якщо ви після входу в програму бачите іконку Менеджера завдань у верхньому правому куті (див. Рис.1), значить Ви можете, як ставити завдання іншим користувачам, так і отримувати від них завдання на виконання.
Рис 1 Ви одночасно можете виступати в ролі відправника і одержувача завдань. Всі завдання діляться на два види: • Вхідні Це завдання, які Вам відправлені від будь-якого іншого користувача. Ви можете, або виконати завдання, або відхилити його. • Вихідні Це завдання, які Ви відправили іншим користувачам і очікуєте від них вирішення цих завдань. Ви можете слідкувати за ходом виконання завдання та після виконання іншим користувачем закривати їх. Кожне завдання має набір статусів, через які його проводить користувач в міру того, як виконує його. Інший користувач може спостерігати за зміною статусів завдань і визначати ступінь їх виконання.                Завдання, які необхідно виконати, можуть бути призначені, як Вам, так і в цілому на Ваш відділ. Якщо завдання призначене персонально Вам, то його ніхто не побачить в Менеджері завдань крім Вас. Якщо завдання призначене на відділ, то його спочатку бачать всі у відділі у Менеджері завдань до тих пір, поки хто-небудь не візьме його в роботу.

2.      Основні функціональні частини модулю

2.1.            Панель інформації про завдання У верхній частині сторінки у верхньому правому куті (див. Рис.2) в панелі управління користувача Ви бачити іконку Менеджера завдань. Якщо Ви отримаєте завдання від іншого користувача, система показує повідомлення біля іконки та збільшує лічильник у зеленому колі. Рис 2
2.2.            Вікно завдань Якщо Ви наведете вказівник на іконку та натиснете на ліву кнопку миші, відкриється вікно перегляду завдань (див. Рис.3.) Рис 3
Вікно складається з двох списків (Ви маєте можливість розкривати кожен з них, якщо натиснете лівою кнопкою миші на заголовку відповідного списку:

  • Вхідні завдання

Це завдання, які Вам відправлені від будь-якого іншого користувача. Ви можете, або виконати завдання, або відхилити його. У завдані Ви бачите:

  • Статус
  • Хто відправив завдання Вам та з якої організації
  • Що необхідно зробити (Створити ЕКГ)
  • Дата та час останньої дії зі завданням




  • Вихідні завдання

Це завдання, які Ви відправили іншим користувачам і очікуєте від них вирішення цих завдань. Ви можете слідкувати за ходом виконання завдання та після виконання іншим користувачем закривати їх. У завдані Ви бачите:

  • Статус
  • Хто взяв у роботу ваше завдання та в якої організації
  • Що необхідно зробить (Створити ЕКГ)
  • Дата та час останньої дії зі завданням


2.3.            Перегляд розширеної інформації  щодо завдання Якщо Ви хочете подивитися детальну інформацію по завданню, встановіть покажчик на завданні в списку та натисніть ліву кнопку миші. Зліва з'явиться вікно перегляду з полями завдання та кнопками управління (див. Рис. 4.). Рис 4 Ви можете закрити вікно, натиснувши на спеціальну іконку праворуч в заголовку вікна (>) або ще раз натиснувши на завдання в списку.
2.4.            Створення завдання Якщо ви хочете створити завдання та відправити його іншому користувачеві, натисніть на кнопку “Створити задачу” в нижній частині вікна перегляду списку завдань. З'явитися вікно для введення полів завдання (див. Рис.5.).
Рис 5
Необхідно заповнити наступні поля:

  • Організація (Виберіть зі списку організацій)

Якщо організація має підпорядковані відділи, виберіть необхідний відділ у списку нижче. Рис 6

  • Співробітник (Виберіть зі списку співробітників обраної організації)

Якщо Ви відправляєте завдання до конкретного користувача – оберіть значення. Якщо Ви не знаєте конкретного користувача — залиште пусте.

  • ПІБ, Дата народження та Адреса (Інформація щодо громадянина, для якого буде створено ЕКГ)

Обов’язкові поля для заповнення.

  • Тип документу, Серія та номер (Інформація щодо громадянина, для якого буде створено ЕКГ)

Необов’язкові поля для заповнення.

  • Коментар (Якщо необхідно)

Дале натисніть кнопку «Створити» для відправки завдання до користувача, або «Відміна» для скасування створення завдання.  Ви можете закрити вікно и скасувати створення завдання, натиснувши на спеціальну іконку праворуч в заголовку вікна (>) або натиснувши на завдання в списку. Після створення завдання Ви маєте можливість бачити його у списку «Вихідні завдання» у статусі «Очікує обробки».

3.      Процес ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ

3.1. Прийом завдання в роботу

Якщо Ви побачили у вікні перегляду завдань завдання в списку «Вхідні» в статусі «Очікує обробки», значить це завдання, яке, або Ви, або Ваш відділ повинні виконати (взяти в роботу). Також ознакою наявності завдань, що не взяті в роботу у Вашому відділі є наявність цифри в зеленому колі на іконці в правому куті заголовка програми.

  1. Відкрийте список завдань «Вхідні» у вікні завдань та натисніть на завданні зі статусом «Очікує обробки»
  2. У вікні перегляду інформації натисніть на кнопку «Взяти у роботу» (див. Рис.7.).


Рис 7

  1. Відповідне завдання змініть статус на «У роботі» у списку завдань.
  2. Співробітники Вашого відділу не побачать це завдання у себе. Тільки Ви будете бачить його у Менеджері завдань.

На цьому етапі Ви повинні звіріти дані про громадянина, що прийшли у завданні та переконатися, що його немає у реєстрі РТГК та необхідне заведення нової ЕКГ. Якщо Ви прийняли рішення не заводити ЕКГ у реєстр, Ви маєте можливість скасувати завдання (см. Розділ «Скасування завдання»). Якщо Ви не маєте достатньої інформації або не маєте можливості виконати завдання, Ви можете повернути завдання на інших співробітників Вашого відділу для подальшого виконання (см. Розділ «Повернення завдання»)  

3.2. Скасування завдання

Ви можете скасувати завдання тільки у статуси «У роботі». Якщо Ви скасовуєте завдання, користувач, який відправляв це завдання Вам, буде інформований щодо факту скасування, та може тільки зачинити завдання, як скасоване. Він не має можливості відправити Вам відгук на Ваше скасування.

  1. Відкрийте список завдань «Вхідні» у вікні завдань та натисніть на завданні зі статусом «У роботі»
  2. В вікні перегляду інформації обов’язково вкажіть підставу скасування у полі «Коментар».
  3. У вікні перегляду інформації натисніть на кнопку «Скасувати» (див. Рис.8.).


Рис 8

  1. Відповідне завдання змініть статус на «Скасоване» у списку завдань.

Якщо завдання скасоване, Ви не маєте можливості щось з ним робити. Тільки користувач, який відправляв це завдання Вам, може зачинити його.

3.3. Повернення завдання

Ви можете повернути завдання на виконання іншим співробітникам Вашого відділу тільки у статусі «У роботі». Якщо Ви не маєте достатньої інформації або не маєте можливості виконати завдання, яке Ви взяли у роботу, Ви можете повернути завдання на інших співробітників Вашого відділу для подальшого виконання. Якщо Ви повернете завдання, всі співробітники вашого відділу будуть бачити його в Менеджері завдань у статусі «Очікує обробки».

  1. Відкрийте список завдань «Вхідні» у вікні завдань та натисніть на завданні зі статусом «У роботі»
  2. У вікні перегляду інформації натисніть на кнопку «Повернути» (див. Рис.9.).


Рис 9

  1. Відповідне завдання змініть статус на «Очікує обробки» у списку завдань та буде видно всім співробітникам Вашого відділу.

3.4. Виконання завдання

Якщо Ви внесли в реєстр РТГК нове ЕКГ згідно отриманого завдання, Ви повинні перевести його в статус «Виконано». Ви можете виконати завдання тільки у статуси «У роботі». Якщо Ви виконуєте завдання, користувач, який відправляв це завдання Вам, буде інформований щодо факту виконання, та зможе тільки зачинити завдання, як виконане.

  1. Відкрийте список завдань «Вхідні» у вікні завдань та натисніть на завданні зі статусом «У роботі»
  2. У вікні перегляду інформації натисніть на кнопку «Виконати» (див. Рис.10).


Рис 10

  1. Відповідне завдання змініть статус на «Виконано» у списку завдань.

Якщо завдання виконане, Ви не маєте можливості щось з ним робить. Тільки користувач, який відправляв це завдання Вам, може зачинити його.

4.      Процес МОНІТОРІНГУ ВИКОНАННЯ ЗАВДАНЬ

4.1. Перегляд статусу завдань

Ви маєте можливість бачити завдання, які Ви відправили на виконання в інші відділи (організації) у вікні перегляду завдань у списку «Вихідні». По мірі того, як завдання виконується в інших відділах Ви можете бачити зміну їх статусів. Якщо Ви побачили завдання у статусі «Виконано» або «Скасовано», Ви повинні закрити їх (перевести у статус «Зачинено»). ( см. Розділ «Зачинення завдань»)

 4.2. Зачинення завдань

Ви можете зачинити завдання тільки у статуси «Виконано» або «Скасовано». Ви можете переглянути коментар щодо завдання в додатковому вікні, натиснувши на завдання у списку.

  1. Відкрийте список завдань «Вихідні» у вікні завдань та натисніть на завданні зі статусом «Виконано» або «Скасовано»
  2. У вікні перегляду інформації побачте Коментар та натисніть на кнопку «Закрити» (див. Рис.11).


Рис 11

  1. Завдання зникне зі списку та його неможливе побачити нікому з працівників всіх організацій.

Якщо завдання зачинено, Ви не маєте можливості щось з ним робить. Зачинені завдання зникають зі списку.

4.3. Видалення завдань

Ви можете видалити завдання, яке Ви створили та відправили, тільки у статусі «Очікує обробки».

  1. Відкрийте список завдань «Вихідні» у вікні завдань та натисніть на завданні зі статусом «Очікує обробки»
  2. У вікні перегляду інформації натисніть на кнопку «Видалити» (див. Рис.12).


Рис 12

  1. Завдання зникне зі списку та його неможливо буде побачити нікому з працівників всіх організацій.

Якщо завдання видалено, Ви не маєте можливості щось з ним робить. Видалені завдання зникають зі списку.

29038795/29038793/29038804.txt · Востаннє змінено: 2024/07/22 14:11 повз 127.0.0.1

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki