Користувальницькі налаштування

Налаштування сайту


29038289:29038285:29038314

(Б-22) Сервісний модуль для подання заяв на відповідність розміщення вивісок : Керівництво користувача

ПРИЗНАЧЕННЯ ТА УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

Комп’ютерна програма «Urbio Е-Реклама» призначена для автоматизації та підвищення ефективності процесів надання адміністративних послуг, а саме:

  • Реєстрацію підприємця (в т.ч. фізичної особи – підприємця) або фізичної особи для створення заявок в разі необхідності без обмеження кількості цих заявок.
  • Автоматичне створення заявок на розміщення вивісок згідно правил їх розміщення та у відповідності до законодавства України.
  • Автоматичне відправлення створеної заявки та пакету необхідної документації в Управління з питань реклами.
  • Автоматична перевірка обмежень розміщення вивісок.
  • Відслідковування стану обробки заявки.
  • Отримання відповіді та рішення Управління з питань реклами в автоматичному режимі.
  • Автоматичне створення та відправлення повторної заявки у разі необхідності без зміни номеру заявки.
  • Реєстрацію підприємця (в т.ч. фізичної особи – підприємця) або фізичної особи для оброби заявок та формування відповіді.
  • Автоматичне приймання та обробка заявок, отриманих від підприємців або фізичних осіб.
  • Автоматичне надання заявок та пакету документів на затвердження керівництва Управління.
  • Автоматичне надання заявок та пакету документів на затвердження керівництва або відслідковування стану обробки заявки.
  • Формування та відправлення відповіді та рішення Управління з питань реклами в автоматичному режимі.
  • Автоматичне прийом та обробка повторної заявки у разі необхідності без зміни номеру заявки.
  • Формування та відправлення відповіді та рішення Управління з питань реклами в автоматичному режимі на повторну заявку.

Пристрій (комп’ютер), на якому встановлено та працює сервер застосунків з серверним програмним забезпеченням програми повинен мати постійне підключення до всіх передбачених видів каналів зв’зку, включаючи Інтернет, за протоколами TCP/IP. Лише за таких умов Сервер застосунків утримує, а при необхідності відновлює з’єднання та інформаційний обмін з  користувачами. Порядок розгортання та налаштування серверної частини «Urbio Е-Реклама» наведено в документі «Загальна інструкція по розгортанню та налагодженню». Виклик та використання комп’ютерної програми «Urbio Е-Реклама» здійснюється Користувачем за допомогою спеціально розробленого веб-інтерфейсу. На пристрої користувача має бути встановлено ОС, достатня для активації (запуску) Інтернет браузера останніх та передостанніх версій  Google Chrome або Internet Explorer. Пристрій користувача також повинен мати зв’язок з Інтернетом. Додаткових чи сцецифічних вимог до характеристик програмного забезпечення обчислювальної техніки не висувається. Передбачається, що для успішного застосування програми «Urbio Е-Реклама»  користувачам достатньо загального рівня комп’ютерної грамотності.

ПІДГОТОВКА ДО РОБОТИ

Розгортання та підготовка до роботи комп’ютерної програми «Urbio Е-Реклама» вимагає попереднього виконання наступних дій: -       організації та конфігурації інформаційно-технологічної інфраструктури; -       налаштування загального програмного забезпечення; -       розгортання та налаштування прикладного програмного забезпечення, яке складає програму;    -       заповнення/коригування службової інформації, довідників інше. Дії з розгортання та налаштування комп’ютерної програми «Urbio Е-Реклама» виконуються кваліфікованими спеціалістами з профільними знаннями. На комп’ютері користувача має бути налаштований Windows не менше ніж 7 версії та один з веб-браузерів (наприклад, останніх та передостанніх версій Google Chrome).

ОПИС ОПЕРАЦІЙ

Підключення ЕЦП

Для підключення ЕЦП необхідно натиснути кнопку підключення ЕЦП  або «Увійти» для авторизації, в результаті чого відкриється форма підключення (див. Рисунок 1). Рисунок 1. Форма підключення ЕЦП У полі «Ключ» натиснути кнопку «Обрати» та вибрати відповідний ключ (див. Рисунок 2). Рисунок 2. Додавання ключа ЕЦП Ввести пароль ключа у полі «Пароль» (див. Рисунок 3). Рисунок 3. Введення паролю Додати сертифікат, натиснувши кнопку «Обрати» (див. Рисунок 4). Рисунок 4. Додавання сертифікату Натиснути кнопку «Перевірити», після чого, якщо додані ключ, сертифікат та пароль співпадають, буде виведена інформація про власника сертифікату (див. Рисунок 5). Рисунок 5. Інформація про ЕЦП Якщо ключ та/або пароль введені не вірно, після натискання кнопки «Перевірити» буде показано повідомлення про помилку (див. Рисунок 6). Рисунок 6. Не вірно введений пароль

Опис операцій

Комп’ютерна програма «Urbio Е-Реклама» призначена для створення звернень на розміщення інформаційних вивісок, та відслідковуванням життєвого циклу звернення.

Загальні принципи роботи

 Вхід у програму

Для виконання входу Користувачу необхідно ввести в рядок адреси браузера наступну адресу: https://em-adv.egp.com.ua/ (посилання надається для можливості перевірки програми, проведення тестувань тощо) Після чого для роботи зі зверненнями необхідно підключити ЕЦП. Сторінка авторизованого користувача має вигляд, як наведено нижче (див. Рисунок 7). Рисунок 7. Сторінка користувача

Опис інтерфейсу користувача

Інтерфейс користувача є зовнішнім виглядом уніфікованого автоматизованого робочого місця користувача, яке об’єднує елементи управління. Елементи управління відображають інформацію/дані або надають Користувачу доступ до функцій порталу. Інтерфейс порталу складається з наступних блоків (див. Рисунок 8): 1-     Навігаційний блок - для виклику головних функцій та переміщення по меню; 2-     Робоча область - розміщуються поля вводу, таблиці відображення інформації та кнопки управління. Рисунок 8. Основні блоки інтерфейсу

Елементи управління інтерфейсом користувача

Портал  містить наступні елементи управління:

  • Таблиця значень – поле зі списком значень відповідно до налаштованих полів (див. Рисунок 9);

Рисунок 9. Таблиця значень

  • Поле для введення – поле для введення цифр, букв та символьних знаків, може мати обов’язковий характер заповнення (див. Рисунок 10);

Рисунок 10. Поле для введення

  • Поле списку, що випадає – має фіксований набір значень, що відкривається після натискання на поле (див. Рисунок 11).

Рисунок 11. Поле випадаючого списку

Звернення

Подання звернення

Для створення звернення необхідно обрати «Подача звернення на розміщення вивіски (інформаційної вивіски)» або з випадаючого меню «Створити звернення» обрати «Звернення на вивіску (інформаційну вивіску)» (див. Рисунок 12). Рисунок 12. Способи подачі звернення В результаті буде відкрито вкладку «Опис звернення». Вкладка «Опис звернення» містить інформацію, щодо звернення, реквізити форми наведені в Таблиця 1. Таблиця 1. Поля (реквізити) форми подання звернення на розміщення вивіски (інформаційної вивіски)

Поле (реквізит) Опис
Замовник
Повна назва Поле для відображення. Повна назва користувача, що подає звернення. Інформація заповнюється автоматично з підключеного сертифікату.
Скорочена назва Поле для відображення. Скорочена назва користувача, що подає звернення. Інформація заповнюється автоматично з підключеного сертифікату.
Тип контрагента Поле для відображення. Тип контрагенту користувача, що подає звернення, можливі значення:

* Юридична особа;
* Фізична особа;
* Фізична особа-підприємець.

Інформація заповнюється автоматично з підключеного сертифікату.
Код ЄДРПОУ Поле для відображення. Код ЄДРПОУ користувача, що подає звернення. Інформація заповнюється автоматично з підключеного сертифікату.
Правова форма Поле списку, що випадає. Обов’язкове поле для заповнення. Можливі значення:

* ПАТ;
* КП;
* ДП;
* ОДВ;
* КООП;
* ТОВ;
* ФОП;
* ЗАТ;
* ПП;
* ІП.
Адреса юридична Поле для відображення. Адреса юридична користувача, що подає звернення. Інформація заповнюється автоматично з підключеного сертифікату.
Адреса фактична Поле для відображення. Адреса фактична користувача, що подає звернення. Інформація заповнюється автоматично з підключеного сертифікату.
Адреса реєстрації Поле для відображення. Адреса реєстрації користувача, що подає звернення. Інформація заповнюється автоматично з підключеного сертифікату.
E-mail Поле для відображення. Електронна адреса користувача, що подає звернення. Інформація заповнюється автоматично з підключеного сертифікату.
Телефон Поле для введення. Телефон користувача, що подає звернення.
Підписант Поле для відображення. ПІБ підписанта. Інформація заповнюється автоматично з підключеного сертифікату.
Посада підписанта Поле для відображення. Посада підписанта. Інформація заповнюється автоматично з підключеного сертифікату.
Підстава для підпису Поле для відображення. Інформація заповнюється автоматично з підключеного сертифікату.
Код підписанта Поле для відображення. Інформація заповнюється автоматично з підключеного сертифікату.
Адреса розміщення інформаційної вивіски
Вулиця Поле списку, що випадає. Обов’язкове поле для заповнення. Для швидкого знаходження вулиці, необхідно почати вводити її назву, після чого буде виконаний фільтр з можливих значень списку. Обрати необхідну вулицю з списку (див. Рисунок 13).
Будинок Поле для введення номеру будинку. Обов’язкове поле для заповнення.
Район Поле для відображення. Автоматично заповнюється назвою району до якого відноситься обрана вулиця.
Розміри вивіски
Ширина(м) Поле для введення ширини вивіски у метрах (тільки числове значення). Обов’язкове поле для заповнення.
Висота(м) Поле для введення висоти вивіски у метрах (тільки числове значення). Обов’язкове поле для заповнення.
Площа(м2) Поле для відображення. Автоматично обчислюється площа вивіски у метрах квадратних, залежно від введеної ширини та висоти. Якщо площа вивіски перевищує максимально дозволену площу вивіски, то з’явиться повідомлення-підказка
Таблиця додавання/видалення документів
Файл Позначка наявності необхідних документів. Можливі значення:

 - документ додано до звернення;

 - документ не додано до звернення.
Тип документа Поле для відображення типу документу, що необхідно додати до звернення
Дії Перелік дій з документами. Можливі значення:

 - додати документ;

 - видалити доданий документ.

Рисунок 13 Заповнення поля «Вулиця» Рисунок 14. Зазначення розмірів вивіски Після заповнення всіх обов’язкових полів та додавання всіх необхідних документів, потрібно натиснути кнопку «Створити звернення», в результаті буде збережено введену інформацію (див. Рисунок 15, Рисунок 16). Рисунок 15. Повідомлення про збереження звернення Рисунок 16. Збережене звернення Якщо площа вивіски, що зазначена у зверненні, перевищує максимальну допустиму за введеною адресою, то при натисненні на кнопку «Створити звернення» буде відкрито повідомлення про перевищення площі (див. Рисунок 17). Рисунок 17 Повідомлення про перевищення площі вивіски Якщо не додані всі обов’язкові документи до звернення, то при натисненні на кнопку «Створити звернення» буде відкрито повідомлення про помилку створення звернення (див. Рисунок 18). Рисунок 18. Не додані всі необхідні документи

3.2.2.2 Перегляд звернень

Для перегляду звернень необхідно на головній сторінці авторизованого користувача натиснути «Мої звернення (<Кількість звернень користувача>)», після чого буде відкрито вікно перегляду звернень авторизованого користувача (див. Рисунок 19). Рисунок 19. Вікно перегляду звернень Вікно перегляду звернень представлена у вигляді таблиці, що містить наступні поля:

  • «Дата подачі» - дата подачі звернення;
  • «Адреса» - адреса розміщення вивіски, зазначена при подачі звернення;
  • «Замовник» - скорочена назва замовника;
  • «Підписант» - ПІБ підписанта;
  • «Розміри вивіски» - ширина, висота та площа вивіски у метрах та метрах квадратних, відповідно;
  • «Статус» - статус звернення можливі значення:

-               Очікування обробки; -              В обробці; -              Розглядається керівником- якщо відправив; -              Не відповідає; -               Відповідає. Вікно перегляду звернень містить: -       поле фільтру звернень по полям таблиці «Номер звернення», «Дата подачі» «Замовника», «Адрес», «Тип споруди» (див. Рисунок 20); -       кнопку оновлення даних таблиці «Оновити таблицю»;) -       кнопку завантаження звернень, якщо всі звернення користувача не відображені у таблиці «Завантажити ще». Рисунок 20. Фільтр звернень Для перегляду детальної інформації по зверненню, необхідно натиснути на відповідне звернення у таблиці звернень, після чого відкриється форма перегляду звернення (див. Рисунок 21). Рисунок 21. Перегляд звернення

3.3        Опис операцій комп’ютерної програми «Urbio Е-Реклама»

3.3.1       Загальні принципи роботи

3.3.1.1 Вхід до програми

Для виконання входу Користувачу необхідно ввести в рядок адреси браузера наступну адресу: https://m-adv.egp.com.ua/ (посилання надається для можливості перевірки програми, проведення тестувань тощо). Після введення адреси відкриється сторінка входу (див. Рисунок 22). Рисунок 22. Сторінка входу Далі необхідно ввести: у поле «Користувач» - ім’я користувача; у поле «Пароль» - відповідний пароль, та натиснути кнопку «Увійти». В результаті введення коректних даних буде завантажена головна сторінка (див. Рисунок 23). Рисунок 23. Головна сторінка Якщо ім’я користувача чи пароль введенні не вірно, буде відображене повідомлення про помилку (див. Рисунок 24). Рисунок 24. Повідомлення помилки авторизації Для виходу із програми необхідно натиснути кнопку виходу . Головна сторінка містить область перегляду та панель управління. Панель управління містить наступні меню та режими:

  • кнопка підключення ЕЦП ;
  • кнопка зміни паролю ;
  • кнопка виходу з програми ;
  • меню «Звернення»;
  • меню «Довідники»;
  • меню «Управління»;
  • інформація про версію.

3.3.1.2 Зміна паролю

Для зміни пароля натиснути кнопку зміни паролю , після чого відкриється форма зміни паролю (див. Рисунок 25). Рисунок 25. Форма зміни паролю Ввести старий пароль та новий і підтвердити зміни, натиснувши кнопку «Перевірити».

3.3.1.3 Опис інтерфейсу користувача

Інтерфейс користувача є зовнішнім виглядом уніфікованого автоматизованого робочого місця користувача, яке об’єднує елементи управління. Елементи управління відображають інформацію/дані або надають Користувачу доступ до функціоналу. Інтерфейс складається з двох блоків (див. Рисунок 26):

  • Навігаційний блок – для виклику головних функцій та переміщення по меню;
  • Робоча область – розміщуються поля вводу, таблиці відображення інформації та кнопки управління.

Рисунок 26. Основні блоки інтерфейсу користувача

3.3.1.4 Елементи управління інтерфейсом користувача

Елементи управління:

  • Таблиця значень – поле зі списком значень відповідно до налаштованих полів (див. Рисунок 27)

Рисунок 27. Таблиця значень

  • Поле для введення – поле для введення цифр, букв та символьних знаків, може мати обов’язковий характер заповнення (див. Рисунок 28).

Рисунок 28. Поле для введення

  • Поле списку, що випадає – має фіксований набір значень, що відкривається після натискання на поле (див. Рисунок 29).


Рисунок 29. Поле списку, що випадає

  • Поле дати – поле для введення дати, при заповненні якого, з’являється календар ля вибору дати (див. Рисунок 30).

Рисунок 30. Поле дати

3.3.2       Звернення

3.3.2.1 Перегляд звернень

Комп’ютерна програма «Urbio Е-Реклама» дозволяє виконати моніторинг стану звернень. Моніторинг виконується у меню «Звернення» (див. Рисунок 31). Після натискання на меню на боковій панелі розкривається список налаштованих фільтрів по статусам звернень:

  • Усі;
  • Очікують обробку;
  • В обробці;
  • Розглядаються керівником;
  • Не погоджено;
  • Погоджено;
  • Відповідає;
  • Не підтвердженні в Департаменті;
  • Не підтвердженні в Міністерстві;
  • Не відповідає.

Рисунок 31. Список усіх звернень В залежності від обраного фільтру у робочій області відображуються звернення у відповідних статусах (див. Рисунок 32). Рисунок 32. Фільтр «Не підтверджено» Форма перегляду звернень не залежно від обраного фільтру представлена у вигляді таблиці, що містить наступні поля:

  • «№ звернення»;
  • «Повторне»;
  • «Дата подачі»;
  • «Кінцевий строк відповіді» - для типів «Будівля – пам'ятник міського призначення» або «Будівля - пам'ятник державного призначення»;
  • «Дата відповіді замовнику»;
  • «Замовник»;
  • «Адреса»;
  • «Статус»;
  • «Площа»;
  • «Виконавець».

Форма перегляду звернень містить наступні кнопки:

  • «Оновити» - оновлення інформації за обраним фільтром;
  • «Фільтр».

Кнопка «Фільтр» дозволяє налаштувати додатковий фільтр по полям таблиці звернень. Для налаштування додаткового фільтру необхідно натиснути кнопку «Фільтр», після чого з’являться поля налаштування (див. Рисунок 33). Рисунок 33. Поля налаштування додаткового фільтру Таблиця 2. Поля налаштування додаткового фільтру

Поле (реквізит) Опис
Введіть номер звернення Поле для введення. Фільтрація буде виконуватись по полю «№ звернення».
Кінцевий строк відповідіПоле для введення дати. Фільтрація буде виконуватись по полю «Кінцевий строк відповіді». Доступний для вибору діапазон дат.

Для типів «Будівля - пам'ятник міського призначення» або «Будівля - пам'ятник державного призначення»
Дата подачі Поле для введення дати. Фільтрація буде виконуватись по полю «Дата подачі». Доступний для вибору діапазон дат.
Оберіть тип будівлі Поле зі списком, що випадає. Можливі значення:

* Будівля;
* Будівля  пам’ятник міського значення;
* Будівля – пам’ятник державного значення.
Введіть ім’я замовника Поле для введення. Фільтрація буде виконуватись по полю «Замовник».
Введіть адресу Поле для введення. Фільтрація буде виконуватись по полю «Адреса».
Введіть виконавця Поле для введення. Фільтрація буде виконуватись по полю «Виконавець».
Дата відповіді Поле для введення дати. Фільтрація буде виконуватись по полю «Дата відповіді». Доступний для вибору діапазон дат.

Заповнити необхідні дані (див. Таблиця 2) та натиснути кнопку «Застосувати» для виконання фільтру. В результаті дані у таблиці звернень будуть відфільтровані відповідно заданим параметрам. Для скасування налаштованого фільтру, необхідно скористатися кнопкою «Очистити».

3.3.2.2 Перегляд та керування зверненням

3.3.2.2.1                  Перегляд звернення

Для перегляду звернення у таблиці звернень необхідно натиснути кнопку редагування  відповідного звернення (див. Рисунок 34, після чого буде відкрито сторінку перегляду звернення (див. Рисунок 35). Рисунок 34. Кнопка редагування звернення Рисунок 35. Сторінка перегляду звернення Сторінка перегляд звернення (див. Рисунок 366) містить відомості про звернення 1, відомості про документи 2, прикріплені до звернення та коментарі 3. Рисунок 36. Відомості про звернення та документи Опис полів звернення та таблиці перегляду документів наведено у таблиці (див. Таблиця 3).
Таблиця 3. Опис полів сторінки перегляду звернення

Поля (реквізити) Опис
Відомості про звернення
Номер звернення Поле відображення номеру звернення.
Дата звернення Поле відображення дати подачі звернення.
Статус Поле відображення статусу звернення.

Можливі значення:

* Очікування обробки;
* В обробці;
* Розглядається керівником, якщо відправлено;
* Не відповідає;
* Відповідає.
Замовник звернення Поле відображення замовника звернення.
Кінцевий строк відповіді Поле відображення дати обов’язкової відповіді замовнику. Відображається для типів:

* «Будівля – пам'ятник міського призначення»;
* «Будівля – пам'ятник державного призначення».

Дата встановлюється користувачем – уповноваженою особою.

Якщо працівник Міністерства/Департаменту не відповів, то в даті, що встановлена в полі «Кінцевий строк відповіді»  статус змінюється на “Розглядається керівником” автоматично.  Керівник  бачить це звернення в переліку своїх звернень, що чекають на обробку.
Тип будівлі Поле відображення типу будівлі, можливі значення:

* Будівля;
* Будівля  пам’ятник міського значення;
* Будівля – пам’ятник державного значення.
Район Поле відображення назви району.
Вулиця Поле відображення назви вулиці.
Будинок Поле відображення номеру будинку.
Дата відповіді замовнику Поле відображення дати відповіді замовнику.
Тип звернення Поле відображення типу звернення. Можливі значення:

* Основне;
* Повторне.
Площа вивіски, м2 Поле відображення площі вивіски вказаної у зверненні.
Виконавець Поле відображення ПІП виконавця.
Відомості про документи
Тип документу Тип документу, що має бути наданий. Можливі значення:

* Документ, що посвідчує право власності (користування) на приміщення (будівлю, споруду), де розміщено вивіску;
* Свідоцтво на знаки для товарів і послуг (свідоцтва про реєстрацію знаку для товарів і послуг) заявника (у разі їх використання на вивісці) або завірена належним чином копія ліцензійного договору на право використання заявником знаку для товарів і послуг (у разі наявності);
* Чіткі кольорові знімки в електронному форматі усього фасаду будівлі, споруди, на якому розміщено вивіску;
* Знімки розміщеної вивіски;
* Знімки 1-го поверху будинку, будівлі, споруди зі всіма наявними на ньому вивісками (якщо у межах 1-го поверху будинку, будівлі, споруди, на якому розміщується вивіска, є кілька закладів з окремими входами).
Дата завантаження Поле відображення дати завантаження документу.
Назва файлу Поле відображення назви завантаженого документу.
Коментарі
Область відображення залишених коментарів
Поле для додавання нового коментаря


Сторінка перегляду звернення містить наступні кнопки:

  • «Оновити» - оновлення відомостей звернення/документів;
  • «До таблиці» - повернення до таблиці звернень;
  • «Зміна статусу»;
  • «Друк документа» - кнопка друку документу;
  • кнопка збереження документу .
3.3.2.2.2                  Зміна статусу звернення

Звернення у своєму життєвому циклі залежно від стану його обробки може змінювати свій статус. Перелік та опис статусів звернення наведено у таблиці (див. Таблиця 4) та відображено на діаграмі нижче. Таблиця 4. Статуси звернення

Назва статусу Роль Опис
Очікування обробки Заявник Звернення створено заявником та очікує обробки співробітником.
В обробці Співробітник Звернення прийнято у роботу співробітником або повернуто на доопрацювання.
Розглядається керівникомСпівробітник Звернення відправлено керівнику на розгляд.
Не відповідає Керівник/СпівробітникЗвернення не відповідає вимогам, співробітник формує та відправляє відповідь у кабінет заявника.
Відповідає Керівник Звернення відповідає вимогам, співробітник формує та відправляє відповідь у кабінет заявника.

3.3.3       Довідники

Комп’ютерна програма «Urbio Е-Реклама» дозволяє управляти та налаштовувати довідники. Меню довідників містить три підменю (див. Рисунок 38):

  • Типи документів замовника;
  • Організаційно-правова форма;
  • Адреси, обмежуючі розміри вивіски.


Рисунок 38. Меню довідників

3.3.3.1 Типи документів замовника

3.3.3.1.1                  Перегляд довідника

Для перегляду довідника «Типи документів замовника», необхідно на бічній панелі розкрити список, що випадає «Довідники» та обрати відповідне значення, в результаті буде відкрито довідник «Типи документів замовника» (див. Рисунок 39).

Рисунок 39. Довідник «Типи документів замовника» Таблиця перегляду довідника «Типи документів замовника» містить поля:

  • «Назва параметру»;
  • «Опис параметру».

Сторінка перегляду довідника також містить кнопки:

  • «Оновити» - оновлення відомостей довідника;
  • «Додати значення»;
  • кнопка редагування ;

Крім цього сторінка перегляду довідника містить поле пошуку типу документу замовника за введеним значенням (див. Рисунок 40). Рисунок 40. Пошук типу за введеним значенням у довіднику «Типи документів замовника»

3.3.3.1.2                  Додавання нового значення

Для додавання нового значення довідника «Типи документів замовника» необхідно на сторінці перегляду довідника натиснути кнопку «Додати значення», після чого відкриється форма додавання нового значення (див. Рисунок 41). Рисунок 41. Форма додавання нового значення довідника «Типи документів замовника» Ввести значення у поля «Назва параметру» та «Опис параметру» та натиснути кнопку «Створити», після чого у таблицю довідника буде додано нове значення. Поля «Назва параметру» та «Опис параметру» є обов’язковими полями для заповнення, якщо поля не заповнені, то не вдасться виконати створення значення довідника (див. Рисунок 42). Рисунок 42. Помилка створення значення довідника «Типи документів замовника»

3.3.3.1.3                  Редагування значення

Для редагування значення довідника «Типи документів замовника» необхідно на сторінці перегляду довідника біля відповідного значення натиснути кнопку редагування , після чого відкриється форма редагування значення (див. Рисунок 43). Рисунок 43. Форма редагування значення довідника «Типи документів замовника» Відредагувати значення полів та натиснути кнопку «Оновити», після чого у таблиці довідника буде оновлене значення довідника.

3.3.3.1.4                  Видалення значення

Для видалення значення довідника «Типи документів замовника» необхідно на сторінці перегляду довідника біля відповідного значення натиснути кнопку редагування , після чого відкриється форма редагування значення (див. Рисунок 44). Рисунок 44. Видалення значення довідника «Типи документів замовника» Натиснути кнопку «Видалити», після чого буде видалене обране значення.

3.3.3.2 Організаційно-правова форма

3.3.3.2.1                  Перегляд довідника

Для перегляду довідника «Організаційно-правова форма», необхідно на бічній панелі розкрити список, що випадає «Довідники» та обрати відповідне значення, в результаті буде відкрито довідник «Організаційно-правова форма» (див. Рисунок 45). Рисунок 45. Довідник «Організаційно-правова форма» Таблиця перегляду довідника «Організаційно-правова форма» містить поля:

  • «Назва параметру»;
  • «Опис параметру».

Сторінка перегляду довідника також містить кнопки:

  • «Оновити» - оновлення відомостей довідника;
  • «Додати значення»;
  • кнопка редагування ;

Крім цього, сторінка перегляду довідника містить поле пошуку організаційно-правової форми за введеним значенням (див. Рисунок 46). Рисунок 46. Пошук форми за введеним значенням у довіднику «Організаційно-правова форма»

3.3.3.2.2                  Додавання нового значення

Для додавання нового значення довідника «Організаційно-правова форма» необхідно на сторінці перегляду довідника натиснути кнопку «Додати значення», після чого відкриється форма додавання нового значення (див. Рисунок 47). Рисунок 47. Форма додавання нового значення довідника «Організаційно-правова форма» Ввести значення у поля «Назва параметру» та «Опис параметру» та натиснути кнопку «Створити», після чого у таблицю довідника буде додано нове значення. Поля «Назва параметру» та «Опис параметру» є обов’язковими полями для заповнення, якщо поля не заповнені, то не вдасться виконати створення значення довідника (див. Рисунок 48) Рисунок 48. Помилка створення значення довідника «Організаційно-правова форма»

3.3.3.2.3                  Редагування значення

Для редагування значення довідника «Організаційно-правова форма» необхідно на сторінці перегляду довідника біля відповідного значення натиснути кнопку редагування , після чого відкриється форма редагування значення (див. Рисунок 49). Рисунок 49. Форма редагування значення довідника «Організаційно-правова форма» Відредагувати значення полів та натиснути кнопку «Оновити», після чого у таблиці довідника буде оновлене значення довідника.

3.3.3.2.4                  Видалення значення

Для видалення значення довідника «Організаційно-правова форма» необхідно на сторінці перегляду довідника біля відповідного значення натиснути кнопку редагування , після чого відкриється форма редагування значення (див. Рисунок 50). Рисунок 50. Видалення значення довідника «Організаційно-правова форма» Натиснути кнопку «Видалити», після чого буде видалене обране значення.

3.3.3.3 Адреси, що обмежують розміри вивіски

3.3.3.3.1                  Перегляд довідника

Для перегляду довідника «Адреси, обмежуючі розміри вивіски», необхідно на бічній панелі розкрити список, що випадає «Довідники» та обрати відповідне значення, в результаті буде відкрито довідник «Адреси, обмежуючі розміри вивіски» (див. Рисунок 51). Рисунок 51. Довідник «Адреси, обмежуючі розміри вивіски» Таблиця перегляду довідника «Адреси, обмежуючі розміри вивіски» містить поля:

  • «Район»;
  • «Вулиця»;
  • «Будинок»;
  • «Причина».

Сторінка перегляду довідника також містить кнопки:

  • «Оновити» - оновлення відомостей довідника;
  • «Додати значення»;
  • кнопка редагування ;

Крім цього, сторінка перегляду довідника містить поле пошуку адреси за введеним значенням (див. Рисунок 52). Рисунок 52. Пошук форми за введеним значенням у довіднику «Адреси, обмежуючі розміри вивіски»

3.3.3.3.2                  Додавання нового значення

Для додавання нового значення довідника «Адреси, обмежуючі розміри вивіски» необхідно на сторінці перегляду довідника натиснути кнопку «Додати значення», після чого відкриється форма додавання нового значення (див. Рисунок 53). Рисунок 53. Форма додавання нового значення довідника «Адреси, обмежуючі розміри вивіски» Ввести необхідні відомості та натиснути кнопку «Створити», після чого у таблицю довідника буде додано нове значення. Для заповнення поля «Вулиця» необхідно почати вводити назву вулиці, в результаті чого відкриється відповідний список, що випадає, та обрати необхідне значення (див. Рисунок 54). Рисунок 54. Заповнення поля «Вулиця» Поля «Вулиця», «Будинок» та «Причина» є обов’язковими полями для заповнення. Якщо поля не заповнені, то не вдасться виконати створення значення довідника (див. Рисунок 55). Рисунок 55. Помилка створення значення довідника «Адреси, обмежуючі розміри вивіски»

3.3.3.3.3                  Редагування значення

Для редагування значення довідника «Адреси, обмежуючі розміри вивіски» необхідно на сторінці перегляду довідника біля відповідного значення натиснути кнопку редагування , після чого відкриється форма редагування значення (див. Рисунок 56). Рисунок 56. Форма редагування значення довідника «Адреси, обмежуючі розміри вивіски» Відредагувати значення полів та натиснути кнопку «Оновити», після чого у таблиці довідника буде оновлене значення довідника.

3.3.3.3.4                  Видалення значення

Для видалення значення довідника «Адреси, обмежуючі розміри вивіски» необхідно на сторінці перегляду довідника біля відповідного значення натиснути кнопку редагування , після чого відкриється форма редагування значення (див. Рисунок 57). Рисунок 57. Видалення значення довідника «Адреси, обмежуючі розміри вивіски» Натиснути кнопку «Видалити», після чого буде видалене обране значення.

29038289/29038285/29038314.txt · Востаннє змінено: 2024/07/22 14:11 повз 127.0.0.1

Donate Powered by PHP Valid HTML5 Valid CSS Driven by DokuWiki