Blog

МРГ направила РБК проекти, які набрали необхідний мінімум.

Міська робоча група з питань громадського бюджету згідно зі статтею 13 Положення про Громадський бюджет міста Києва направила розпорядникам бюджетних коштів (РБК) для розгляду та прийняття рішення щодо доцільності реалізації, громадські проекти, які зібрали мінімально необхідну кількість голосів.

Радимо звернутися до головних розпорядників бюджетних коштів з проханнями визначити ваші проекти, як доцільні до реалізації.


Джерело: https://bit.ly/392jNdv

Термін опрацювання - до 01 грудня 2020 року.

У метро встановлять 19 дефібриляторів.


Джерело: https://bit.ly/2IQldNc

 • Завдяки проєктам громадського бюджету від ініціативи "РеаніМетро" на станціях столичної підземки встановлять дефібрилятори.  Минулого року вони зібрали понад 8 тисяч голосів підтримки киян. 
 • Вже проведена тендерна процедура за системою Prozorro, переможцем стало ТОВ “ДЕФГРУП”.  Наразі підписано договір. Після поставки та надання необхідної документаціі щодо сертифікації, фахівці метрополітену проведуть монтаж обладнання. Місця монтажу на платформах станції погоджені з авторами проєкту громадського бюджету.
 • На яких станціях встановлять дефібрилятори: «Майдан Незалежності», «Хрещатик», «Палац спорту», «Площа Льва Толстого», «Театральна», «Золоті ворота», «Арсенальна», «Почайна», «Академмістечко», «Політехнічний інститут», «Контрактова площа», «Шулявська», «Святошин», «Осокорки», «Олімпійська», «Лісова», «Вокзальна», «Дарниця», «Лук'янівська».
Нагадаємо, що встановлення дефібриляторів у метрополітені реалізується двома програмами: Київським міським центром громадського здоров’я та проєктом громадського бюджету від команди “Реаніметро”. Обладнання за першою програмою (52 одиниці) закуплене та передане Київським міським центром громадського здоров’я уже встановлено у касах станцій метро.

У Києві відбулися змагання зі скелелазання серед студентів.

17-18 жовтня на базі Центру фізичного виховання та спорту Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» відбувся відкритий кубок зі скелелазіння серед студентів «KPIClimbingCup».


Джерело: https://bit.ly/38S7sbz

Переможцями стали:

Cеред юнаків (до речі, всі хлопці-переможці студенти НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського»):

 • І місце – Асеко-Нкілі Андрій;
 • ІІ місце – Стаховський Микита;
 • ІІІ місце – Ковч Тихон;

Cеред дівчат:

 • І місце – Шевчук Марина;
 • ІІ місце – Колосова Любов;
 • ІІІ місце – Січкар Надія.

Змагання відбулися в рамках реалізації проєкту Громадського бюджету 2020 року.   

У кваліфікаційному раунді заходу взяли участь близько 100 спортсменів. Учасники були розділені на групи по 10 осіб. Змагання відбулися з додержанням усіх карантинних норм.

У фіналі відкритого кубку змагалися по 6 найсильніших хлопців та дівчат. 

Призери та переможці отримали кубки, дипломи та цінні призи.

У Києві відкрили майданчик для хокею на роликах.


Джерело: https://bit.ly/36IRlul


 • У мікрорайоні «Русанівка» урочисто відкрили громадський майданчик для хокею на роликах за адресою бульв. І. Шамо, 19/1.
 • Про це повідомляє Дніпровська РДА, пише Вечірній Київ.


Новий хокейний майданчик створений завдяки реалізації проєкту Громадського бюджету № 713 «Багатофункціональний майданчик для роликових та льодових видів спорту». Проєкт підтримало 296 3 киян, на його реалізацію було передбачено 1 999 783 грн.

Раніше занедбаний спортивний майданчик використовував лише кілька тижнів взимку як відкриту ковзанку. 

У рамках заходу стартував 5-й ювілейний чемпіонат України з хокею на роликах.


У Дніпровському районі облаштували два дитячі майданчики


Джерело: https://bit.ly/2UAaY1N


У Дніпровському районі реалізовано чергові два проєкти-переможці «Громадського бюджету», а саме:

№ 73 «Здорові діти – щаслива нація! Спортивний майданчик в дошкільному навчальному закладі № 568»

№ 75 «Найкраще – дітям! Облаштування спортивно – ігрового майданчика в дошкільному закладі № 568».

Як повідомили Вечірній Київ у Дніпровській РДА, у рамках виконання проєкту № 73, в дитячому шкільному навчальному закладі № 568 (вул. О. Бойченка, 4-а) облаштували новий спортивний майданчик для гри в футбол, волейбол та баскетбол. Новий спортивний об'єкт огороджено металевим парканом. Загальна площа майданчика становить 264 кв. м.

Реалізовуючи проєкт № 75 в дитячому садочку № 568, зробили повну реконструкцію дитячого ігрового майданчика. На ньому влаштовано травмобезпечне спеціальне гумове покриття та встановлено нове спеціальне ігрове обладнання. Загальна площа оновленого ігрового дитячого майданчика становить 96 кв. м.

У Солом’янському районі відремонтували баскетбольний майданчик.


Джерело: https://bit.ly/3kNMInS


На території школи № 187 на вулиці Волгоградській, 23 завершили капітальний ремонт баскетбольного майданчика в рамках реалізації проєкту №760 Громадського бюджету-2020. Проєкт вартістю 1,71 млн грн набрав 3 551 голос підтримки.

– Зношена спортивна локація після оновлення отримала безпечне гумове покриття з розмітками, нове спортивне обладнання та надійну огорожу, – повідомили у Солом’янській РДА.

Поряд із баскетбольним майданчиком розташоване футбольне поле, на якому після реконструкції в 2018 році школярі та діти прилеглих будинків можуть займатися спортом та розвивати свої здібності.Люди ГБ: Анна Зуєва


Джерело: https://bit.ly/2K8efn6

Коли кілька років тому Анна Зуєва переїхала до Києва, навіть і не мріяла про те, що зможе на рівних конкурувати з киянами і переможе в Громадському бюджеті. Але мала велике бажання змінювати простір довкола і почала з малого: спершу допомогла організувати ремонт під’їзду, в якому мешкає, а потім класну кімнату доньки. Тоді ж Анна Зуєва познайомилась з досвідченими командами Олексія Самойленка та Ольги Бернасовської, які показали їй приклад та надихнули до написання власних проєктів.


ЇЇ перша перемога у 2018 році – це маленький проєкт на 73 200 тис. грн по облаштуванню зон відпочинку для людей похилого віку. Біля будинків було встановлено 10 вуличних лавок. Мешканці були дуже задоволені та вдячні Анні. У цьому ж році вона подала проєкт № 369 «Облаштування зон відпочинку для людей похилого віку-2». Вмотивована попереднім досвідом, авторка хоче доставити лавки та додати урни вже біля інших будинків.

- У цьому році я подала одразу два проєкти. Проєкт №369 викликаний тим, що біля будинків взагалі відсутні зони відпочинку для людей похилого віку, а вони не можуть далеко пересуватись, тому моя мета - допомогти їм завдяки перемозі у ГБ. Ідея мого іншого проєкту під №1000 полягає в тому, що наші діти проводять багато часу в садочку. Але поки не всі ДНЗ мають гарні дитячі майданчики. А для розвитку і здоров'я дітей потрібно більше часу проводити на вулиці. І цей проєкт, який передбачає облаштування простору для дітей - наш внесок у їхнє майбутнє, - розповідає авторка.

Пані Анна зізнається — конкурувати у номінації так званих вуличних проєктів досить складно, враховуючи їхню кількість. Так само важко одному навчальному закладу конкурувати проти одразу декількох інших. А ще складно змагатися з депутатськими командами, які завжди мають неймовірну підтримку.

- Також проблема виникає в тому, що голосування потребує безпосередньої присутності автора або членів команди, адже потрібно відразу допомагати людям віддавати свій голос, оскільки їм іноді важко розібратися у системі. Необхідно працювати з кожною людиною індивідуально, доносити інформацію. А оскільки я одна виховую двох діток, працюю, і ще при цьому займаюся благоустроєм міста, то не можу просто так залишити дітей і роботу, щоб зосередитися винятково на процесі голосування. Але дуже хочеться, щоб люди свідомо робили свій вибір, а не голосували сліпо за ті проєкти, які їм скажуть, - розповідає авторка.

 Працюючи в поліграфічному відділі підприємства, наша героїня зініціювала знижку на поліграфічну продукцію для авторів проєктів громадського бюджету, щоб підтримати ідеї громадян. Крім того, Анна Зуєва має свої цікаві пропозиції і до самого процесу організації ГБ.

 -Перш за все,  - говорить Анна, - я пропоную спрямувати проєкти в напрямку інновацій, екології, енергозбереження та експериментальних ідей, адже для мене ГБ – це передусім інноваційні проєкти. В моєму баченні, це призведе до розвитку міста та довгострокової перспективи. Також було б добре зробити розподіл коштів між районами і вже в кожному визначати переможців, адже є райони, де більш активні команди, а є і навпаки. Це зумовлено і наявністю навчальних закладів, і густотою населення, і кількістю квартирантів. На мою думку, такий розподіл призведе до рівномірного розподілу коштів по місту. Взагалі пропозицій є багато. Команда Громадського Бюджету працює, цю роботу видно. Дякую за це! Але немає меж для вдосконалення! Разом ми - сила!, - впевнена Анна Зуєва.                           

Люди ГБ: Яна Жирнова


Джерело: https://bit.ly/35mjKXm

Киянка Яна Жирнова познайомилась із Громадським бюджетом Києва ще у 2017 році. Дівчина досконало вивчила всі тонкощі ГБ, та відвідавши школу громадського бюджету, в 2019 році наважилася подати свій проєкт.

– У школі ГБ я познайомилась із неймовірними авторами, які надзвичайно надихнули мене. Саме завдяки їм я і зрозуміла, що абсолютно не можу бути осторонь проблем нашого міста. Хочу і буду робити його кращим! – впевнено заявляє авторка.

У 2019 році Яна подала 2 проєкти – будівництво дитячого майданчику в дворі кварталу, яким вона зараз опікується, і створення освітнього простору «Мапа для щасливих сімей». Останній проєкт передбачав допомогу психолога молодим татусям та мамам, і також проведення безкоштовних лекцій про домедичну допомогу для дітей та свідоме батьківство.

– Це три основні кити, на яких тримається щаслива сім’я, – щаслива мама, тато та щасливі діти. Але, на жаль, оббігавши весь Солом’янський район, я не змогла знайти відповідне приміщення. Єдине, що запропонували, це орендувати приміщення в дитячій бібліотеці, але оренда для нас виявилась завелика, а бюджет у нас був маленький, – розповідає пані Яна.

Перші труднощі ледь не вибили дівчину із колії. Яна не розуміла – чи варто продовжувати боротися за майданчик, вважаючи перемогу нереальною.

– Пройшло 3 дні, до мене підійшли мої сусідки і сказали про те, що вже декілька днів іде голосування. Але в мене опустилися руки. Я сказала їм що не буду навіть агітувати і боротися за майданчик. Однак знайомі мене дуже підтримали. Сказали, що весь квартал мене підтримує, і всім вкрай необхідний цей майданчик, тому – починаємо! І так, втративши 3 дні, ми почали збирати голоси. За місяць ми назбирали 150 голосів. Це був мій перший досвід, тому це було справді складно, – говорить Яна.

Дівчина підходила до усіх з невеличкими листівочками, зробленими власноруч, на яких був розміщений QR-код проєкта. Нерідко прямо при ній ці флаєри люди викидали в смітник. Та навіть попри таку реакцію вона не здавалася.

– Наші люди слово «проголосуйте» сприймають вкрай негативно. Вони звикли, що їх намагаються постійно ошукати і кудись втягнути – звідси і цілковита недовіра. Це дуже засмучує, – розповідає дівчина.

В останню добу лідерка команди просто вийшла на подвір’я школи з телефоном і почала просити перехожих проголосувати просто тут і зараз. В останні години голосування у неї зовсім пропала сором’язливість, з’явився азарт, жага до перемоги та неочікувана впевненість у своїх силах – Яна зрозуміла, що перемога реальна!

– За добу ми набрали 160 голосів і коли вже було 5 хвилин до завершення голосування, ми з чоловіком сиділи на кухні, обривали телефони своїх знайомих, чоловік писав навіть однокласникам, яких не бачив 20 років. Підключились автори інших проєктів, щоб додати нам хоча б декілька голосів. І до останньої секунди я була впевнена – ми проходимо. Але це реально гонка і всі автори женуть в останні секунди. Я дивилася статистику, ми постійно були в зеленій зоні, все було добре і тут раптом 00:00, кінець голосування і наш проєкт в програші. Розчарування жахливе, адже нам не вистачило всього 6-7 голосів… Звичайно, спочатку я заплакала, але потім раптом зрозуміла – все таки для себе я перемогла, адже я познайомилась із неймовірною кількістю авторів. Вони просто неймовірні люди з якими тепер я постійно спілкуюсь і товаришую, – ділиться враженнями Яна.

Яна Жирнова вважає, що киянам потрібно проводити ще більш ширшу роз’яснювальну кампанію.

– Треба реально робити величезну інформаційну кампанію, щоб банки робили розсилку і люди таким чином розуміли, що ми не хочемо забрати їхні гроші, а реально допомагаємо місту. Навіть троє моїх дуже близьких друзів не проголосували через страх, що з картки спишуться кошти – для мене це величезний показник недовіри, – говорить Яна.

Незважаючи на минулорічну поразку, дівчину сміливо можна назвати авторкою з досвідом. Яна зробила власні висновки, тому щиро дає поради майбутнім командам.

– Найдієвіший спосіб агітування – це спілкування з людьми сам на сам, наживо, хоча зараз, через карантин, це досить складно... Але людям треба зрозуміти, що громадський бюджет буває всього раз на рік і віднімає у них не більше 5 хвилин часу на голосування. А автори цим живуть цілий рік, з самого початку зими. Я впевнена, що автори проєктів громадського бюджету – це супермени Києва! І я так радію, що в цьому році дуже багато нових авторів. Дуже хочу, щоб якнайбільше проєктів перемогло. І дуже хочу, щоб все було чесно! – розповідає героїня.

Також авторка підкреслила, що мегаважливо робити візуалізацію вашого майбутнього проєкту. Щоб люди бачили кінцевий варіант та розуміли за що саме вони віддають свій голос. У цьому році, наприклад, пані Яна навіть пофарбувала дітям волосся у фіолетовий колір, щоб привернути увагу перехожих. Люди підходили до діток, а вони тим часом розповідали про цьогорічні проєкти матусі – спортивний, ігровий майданчик і безпечні переходи біля шкіл, та показували омріяні проєкти на власноруч зробленому банері.

– Одне я знаю точно – без класної команди нічого абсолютно не вийде. І треба збирати команду людей, які дійсно будуть вмотивовані однією ціллю, будуть готові до всього заради перемоги, навіть вийти із зони комфорту та зупиняти незнайомих людей. Положення громадського бюджету – це взагалі своєрідна аксіома для початку знайомства з даною темою, його обов’язково необхідно вичитати «до дір». Також ні в якому випадку не потрібно завищувати кошторис, а зважено та тверезо розраховувати свої сили. Це архіважливий момент, тому що кожна зайва тисяча гривень може зіграти вирішальну роль. Ще пораджу відразу познайомитись з досвідченими авторами, які вже не перший рік на ГБ. Від них можна дізнатися дуже багато цікавого та корисного, – ділиться авторка.

Яна Жирнова – надзвичайно цікава та енергійна особистість, яка уособлює в собі сучасну матусю, активістку та віддану жительку свого рідного міста. З перших же секунд знайомства вона надихає на зміни та вмотивовує не зупинятись, які б перешкоди не були на вашому шляху!

– Я раджу всім киянам не бути байдужими і тільки так ми зможемо зробити наше місто кращим. Всі жаліються, що держава нічого не дає, нічого не робиться… Але ж, люди! Місто дає кошти, а ваша задача лиш виділити 3 хвилинки часу, натиснути кнопку, проголосувати і все! Ви зробите величезний внесок в життя нашої столиці, – впевнено заявляє лідерка команди.

Стартувала подача проектів ГБ-6

30 жовтня стартувала подача проектів Громадського бюджету-6. Планується, що на впровадження проектів ГБ-6 із міського бюджету буде виділено 170 млн грн. 


Джерело: https://bit.ly/3kR1wme

У ГБ-6 можна подавати проекти у двох категоріях:

 • великі та малі проекти. Вартість малих проектів – від 100 до 999 тисяч гривень, великих – від 1 до 3 мільйонів гривень. Виділені кошти спрямують на реалізацію малих проектів – 40%, і великих проектів 60%. Відсоток обов’язкового резерву в кошторисі проектів становить 20%. Рейтинг, за яким визначаються проекти-переможці, запроваджується для кожної з категорій. Тобто залежно від кошторису проекту буде визначатися і кількість голосів для перемоги: чим дорожчий проект, тим більше потрібно буде набрати голосів.
 • Починаючи з ГБ-6 подавати проекти можна буде майже весь рік поспіль, окрім етапу голосування та перерви у 30 днів після оголошення Громадською бюджетною комісією проектів-переможців.
 • Тепер у авторів є вдосталь часу, щоб без поспіху продумати й наповнити свій проект, розпланувати нову стратегію збору голосів та без зайвого стресу пройти експертизу.
 • До речі, для розпорядників, які цю експертизу проводитимуть, також все зміниться на краще. Адже тепер їм не доведеться працювати із сотнями проектів, що потребують їхньої участі одночасно. Натомість у силах команд буде рівномірно розподілити це навантаження впродовж багатьох місяців.
 • Інновації також торкнуться і кількості голосів. Тепер у кожного їх буде 10. Кожен містянин зможе підтримати один найкращий, на його думку, проект у кожній з 10 тематик: дороги, транспорт; культура, туризм; екологія; здоров’я; соціальний захист, інклюзія; інформаційні технології (ІТ); ЖКГ; освіта, громадянське суспільство; експериментальні та інноваційні (або міжтематичні); молодь, спорт.

Мінімально необхідна кількість голосів підтримки, яку необхідно набрати проекту для включення до переліку проектів, із яких визначаються проекти-переможці: 1 голос на кожну 1 тис. грн запланованого обсягу бюджетних видатків на проект.

Проекти, які не перемогли, але набрали мінімально необхідну кількість голосів направляються до розпорядників бюджетних коштів для визначення доцільності їхньої реалізації поза рамками передбаченого фінансування на Громадський бюджет Києва.

У Києві з'явилися лави з сонячними батареями.


Джерело: https://bit.ly/3lJyntR

На вулиці Політехнічній у Солом'янському районі встановили інноваційні лавки з сонячними батареями, на яких можна підзаряджати гаджети.

Ці лавки встановили в рамках реалізації двох проєктів Громадського бюджету.

Всього встановили 15 лав, 5 з них обладнані сонячними батареями.

Одночасно на такій лавці можна підзаряджати до чотирьох пристроїв.

Також у рамках ще одного проєкту на цій же вулиці встановили 15 антивандальних урн для сміття.

Автором обох проєктів громадського бюджету - № 2249 «Політех майбутнього» та № 2178 «Благоустрій вул. Політехнічної» - є Андрій Єрофєєв.


Затверджено перелік проектів-переможців ГБ-5

На урочистому засідання Громадської бюджетної комісії четвертого скликання прийнято рішення з затвердження списку проектів-переможців Громадського бюджету 2021 року. Переможцями стали 351 проект (75 проекти з категорії великих, 276 - малих) на суму 169 974 593 грн.


Джерело: https://bit.ly/35lWvfc


Список проектів–переможців опубліковано в електронній системі та направлено до виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) для включення до бюджету міста на наступний рік.

Цього року на реалізації  44 загальноміських проекти на суму 19 849 021 грн., за які проголосувало 50 165 осіб.

 • Серед районів у лідерах – Шевченківський район, у якому на реалізації 46 проектів на суму 17 769 027 грн.,  за які проголосувало 47 083 осіб. У Оболонському районі – 45 проектів  на суму 24 528 444 грн.,  за які проголосувало 58 125 осіб,
 • Солом’янському районі – 42 проектів  на суму 27 980 599 грн.,  за які проголосувало 58 898 осіб, у Дарницькому  районі - 37 проектів  на суму 17 809 034 грн.,  за які проголосувало 42 883 осіб, у Подільському районі – 36 проектів  на суму 15 967 601 грн.,  за які проголосувало 38 207 осіб, у
 • Деснянському районі – 31 проект  на суму 16 382 635 грн.,  за які проголосувало 35 350 осіб, у Голосіївському районі – 24 проекти  на суму 11 968 160 грн.,  за які проголосувало 29 554 осіб, у Дніпровському районі – 24 проект  на суму 7 595 151 грн.,  за які проголосувало 21 890 осіб, у
 • Святошинському районі – 16 проектів  на суму 8 267 607 грн.,  за які проголосувало 22 035 осіб, у Печерському районі – 6 проектів  на суму 1 857 314 грн.,  за які проголосувало 5 511 осіб. 
 • Найбільше проектів-переможців за  тематикою «Освіта, громадянське суспільство» – 193 проекти.

За тематиками «Молодь, спорт» – 48 проектів-переможців, «ЖКГ (комунальне господарство, енергоефективність)» – 30, «Культура, туризм» – 24, «Здоров'я» – 11, «Дороги, транспорт» – 11, «Соціальний захист, інклюзія» – 10, «Експериментальні (інноваційні, міжтематичні)» – 9, «Інформаційні технології (ІТ)» – 8, «Екологія» – 7.


За проекти в ГБ-5  проголосували 207 104 осіб, які віддали 725 951 голосів.

На ГБ-5 було подано більше 2000 проектів, до голосування допущено 1405 проектів. Переможцями в ГБ-5 стали 229 команд. Кількість лідерів команд за 5 років збільшилася з 378 до 845 осіб. У порівнянні з першим роком кількість голосуючих збільшилася більше ніж  в чотири рази: з 50 813 до 207 104 осіб.


Відео урочистого засідання. 

Протокол засідання ГБК-4 № 18 у папці за посиланням.

Новина на сайті Київської міської радиАнонс ГБК

13  жовтня о 14:30 відбудеться дев’ятнадцяте засідання Громадської бюджетної комісії четвертого скликання.


Джерело: https://bit.ly/3lGBsdH


ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ №19 ГБК-4

 • Місце: засідання проводиться онлайн на платформі Zoom
 • Підключитися до конференції Zoom о 14:30: https://us02web.zoom.us/j/88315193620
 • Ідентифікатор конференції: 883 1519 3620
 • Головуючий: Лейченко Михайло
 • Секретар: Назарова Марія

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Про склад учасників та їх уповноважених представників, які мають право голосу та про наявність кворуму.

2.Про затвердження порядку денного.

3.Розгляд скарг:

 • Розгляд звернення Ірини Крезуб, автора проектів ГБ-2020 № 1437 та №2251 щодо перенесення їх реалізації на 2021 рік у зв’язку із неможливістю реалізувати їх у 2020 з об’єктивних причин.
 • Розгляд скарги Сергія Пасюти про порушення частини 3 статті 4 Положення народним депутатом України Романом Грищуком.
 • Розгляд скарги Сергія Пасюти  про порушення ч.3. ст. 4 Положення про ГБ з боку Ксенії Семенової, помічниці народного депутата України Романа Грищука.
 • Розгляд скарги Сергія Пасюти  про порушення ч.3. ст. 4 Положення про ГБ з боку Ігоря Кравчишина, кандидата в депутати КМР.
 • Розгляд скарги Сергія Пасюти  про порушення пункту 3 частини 1 статті 4 Положення про Громадський бюджет з боку Олексія Тихонова.
 • Розгляд скарги Сергія Пасюти  про порушення ч.1 ст.13 та п.6 ч. 1 ст. 4 Положення про ГБ з боку ГБК.
 • Розгляд звернення Жанни Галюк, автора проекту ГБ-2020 №423 про перенесення місця реалізації проекту у межах однієї земельної ділянки.
 • Розгляд скарги Сергія Пасюти  про порушення ч.3. ст. 4 Положення про ГБ з боку депутата КМР Вадима Онуфрійчука.

4. Розгляд порушень етики в ГБ, виявлених членами ГБК:

 • Розгляд порушення ч.3 ст.4 Положення про ГБ з боку депутата КМР Олени Овраменко.
 • Розгляд порушення ч.3 ст.4 Положення про ГБ з боку депутата КМР Тараса Криворучка.
 • Розгляд порушення ч.3 та ч.4 ст. 4 Положення про ГБ з боку депутата КМР Олесі Пинзеник.

5. Інше.

Щоб взяти участь,  потрібно підключитися до Zoom-конференції, вказати в чаті конференції ваше прізвище, ім'я та проект або організацію, що ви представляєте.

ГБК просить авторів скарг  бути готовими доповідати по суті скарги (регламент до 5 хв), відповідачів по скаргам,  представників розпорядників бюджетних коштів та інших відповідальних підрозділів бути готовими відповідати щодо скарг (регламент до 5 хв).

Засідання транслюватиметься на каналі Київської міської ради - http://bit.ly/kmrvideo


Протоколи засідань ГБК доступні тут.

Розгляд питань по ГБ

13.10.2020 відбудулося  позачергове засідання постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.


Джерело: https://bit.ly/3jfQaXe

За засіданні щодо розгляду питання "Про контроль за виконанням рішення Київської міської ради від 22 грудня 2016 року № 787/1791 «Про затвердження Положення про громадський бюджет міста Києва»" вирішили наголосити  розпорядникам бюджетних коштів  на неухильному виконанні доручення Постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, прийнятого 29 вересня 2020 і викладеного в протоколі комісії, та додатково роз'яснити, що підлягають включенню до бюджетних запитів та відповідно до проєкту бюджету всі проєкти Громадського бюджету, які набрали мінімально необхідну кількість голосів, а саме, відповідно до Параметрів Громадського бюджету на (2020)* рік та статті 12 .4-12.7 Положення про ГБ, такими проєктами є ті, що набрали 1 голос на кожну 1 тисячу гривень запланованого обсягу бюджетних видатків на проєкт.

Відео засідання 

Протоколи засідання постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Анонс МРГ

1 жовтня відбудеться засідання міської робочої групи з  питань громадського бюджету. 

Початок о 11:00 за адресою: вул. Хрещатик, 36, 4 поверх, кулуари сесійної зали.


Джерело: https://bit.ly/2HNMu2h

Засідання транслюватиметься на каналі Київської міської ради - http://bit.ly/kmrvideo 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ 

1. Розгляд питань відповідно до статей 12-13 Положення про ГБ. 

2. Різне.

Протоколи засідань МРГ за посиланням.

Анонс урочистого засідання ГБК

Друга, урочиста, частина засідання Громадської бюджетної комісії №18, відбудеться 30 вересня 2020 року о 13.00 у форматі відеоконференції в Zoom.


Джерело: https://bit.ly/2S8I7Rd


Для участі в урочистому засіданні ГБК запрошуються Київський міський голова, заступник міського голови-секретар Київської міської ради, депутати Київської міської ради, посадові особи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та районних в місті Києві державних адміністрацій, які були задіяні у ГБ, учасники усіх Команд проектів, які зібрали мінімально необхідну кількість голосів, та представники партнерів цих проектів, учасники МРГ та РРГ, представники засобів масової інформації, а також інші, визначені рішенням ГБК особи.


Для участі в засіданні потрібно:

Підключитися до конференції Zoom о 13:00: https://us02web.zoom.us/j/88245894567

Ідентифікатор конференції: 882 4589 4567

При вході до конференції в полі Ім’я просимо вказувати прізвище, ім’я та проект або орган, що ви представляєте.

Засідання транслюватиметься на каналі Київської міської ради -⁠ http://bit.ly/kmrvideo