Зміст

Wiki Громадський бюджет Києва : Керування користувачами

Зміст:

—-

1. Керування користувачами

В цьому розділі Ви можете налаштовувати параметри ролей, додавати користувачів адміністративної групи, які будуть працювати з Системою в розрізі налаштування та внесення даних, поданих в паперовій формі та інших користувачів Системи. Для цього Вам необхідно вибрати в меню пункт «Користувачі» і відповідний підпункт.


1.1. Ролі

Ви можете додати необхідну роль користувача адміністративної групи та надати дозволи на виконання певних дій у системі, залежно від ваших потреб.  (grey lightbulb) Назва ролі користувача адміністративної групи визначається на Ваш розсуд.
Рисунок 1. Вікно створення нової ролі користувача адміністративної панелі


1.2. Модератори

У цьому розділі Ви можете додавати користувачів адміністративної системи згідно тих ролей, що було додано попередньо. Ви можете обмежувати їх дії у Системі за районами, що означатиме, що даний користувач бачитиме лише ті дані в системі, що стосуються визначеного району. (grey lightbulb) E-mail і пароль в даному випадку є полями обов'язковими і потрібні для авторизації в системі користувачів.

Рисунок 2. Вікно додавання нового модератора (користувача адмінпанелі)


1.3. Користувачі

У таблиці буде представлено весь список зареєстрованих користувачів Системи. Ви можете:

знайти учасника в списку за ПІБ або номером документа за допомогою повнотекстового пошуку (поле пошуку зліва над таблицею). Рисунок 3. Розділ «Користувачі» - «Користувачі» в адмінпанелі Під час додавання користувача Системи заповніть всі поля форми реєстрації власноруч, вибираючи дані зі списку або за допомогою календаря в залежності від типу поля. Поле «серія та номер паспорту» може бути заповнене у форматі: дві кириличні літери та шість цифр, без відступу (АА000000) або у форматі дев’ять цифр (000000000) для нових id паспортів. Кожному користувачу надаються такі статуси:

Якщо була включена функція «Підвищувати права підтвердженим користувачам», обмеження повноважень визначаються наступним чином:

Включення даної функції регулює Адміністратор.


1.4 Автори

Дані аналогічні розділу «Користувачі». Користувач Системи автоматично переноситься в Системі з розділу «Користувачі» в розділ «Автори» після подачі першого проєкту.


1.5 Організації

В налаштуваннях сесії ви можете включити функцію «Подача проєктів ініціативними групами». Для цього в розділі «Організації» Ви можете додавати організацію, представником якої є користувач. Рисунок 4. Розділ «Організації» в адмінпанелі
Для цього натискаєте кнопку «Додати організацію» та вводите:

Рисунок 5. Форма даних для додавання організації в адмінпанелі
Користувач може власноруч додавати свою організацію та дані про неї з Особистого кабінету. Після цього, якщо в налаштуваннях сесії була обрана функція «Подача проєктів ініціативними групами», на Сайті будуть відображатися клікабельна назва організації з переходом на Інформаційний ресурс. Рисунок 6. Демонстрація на Сайті назви організації, від якої поданий проєкт


Дивитись також