(Б-4) Сервіс електронних петицій : 2018 рік (Договір №4409)

rest_documentconversion_latest_conversion_thumbnail_34373814_1 2018 рік

  1. Налаштовано взаємодію Сервісу петицій з Єдиним сервісом авторизації ОКК та доопрацьовано і удосконалено API Сервісу петицій щодо надання певних наборів даних до ОКК (https://sd.wct.com.ua/browse/PETITIONSD-1534).

Реалізація: Передано набір API, протестовано на працездатність.  

  1. Створено фільтри для успішних петицій та змінено статуси петиції згідно з назвами фільтрів. Фільтри присутні на головній сторінці в блоці «Петиції» та на сторінці «Петиції» при виборі фільтра «Успішні». Представлені наступні фільтри: виконано план заходів (https://sd.wct.com.ua/browse/PETITIONSD-1533).

Реалізація: Реалізовано на тестовому середовищі (https://petition-stage.kyivcity.gov.ua/petitionslist/) (Рисунок 4.Фільтр «Виконано план заходів») Рисунок 1.Фільтр «Виконано план заходів»

  1. Модифіковано та мінімізовано вигляд функціональної панелі сайд-бару з динамічними даними, де показуються останні дії користувачів. Є можливість вимкнення показу імені користувача, який підписав петицію (https://sd.wct.com.ua/browse/PETITIONSD-1532).

Реалізація: При переході на петицію відображається інформація про користувачів, які підписали петицію (Рисунок 2. Петицію підписали). У разі відображення прізвища, користувач при заповненні ПІБ зазначив прізвище не у відповідне поле. Рисунок 2. Петицію підписали

  1. Щодо створення фільтру «Виконано план заходів» (https://sd.wct.com.ua/browse/PETITIONSD-1533).

Реалізація: Створено статус «Реалізовано*», з приміткою: «Реалізовано план заходів Київською міською радою та її органами у межах компетенції, вжито вичерпних заходів з вирішення порушеного у електронній петиції питання» (Рисунок 3. Виконано план заходів). Рисунок 3. Виконано план заходів

  1. Додано інформаційну сторінку з повідомленнями про відповідальність за створення петиції та пропозицією пошукати схожу петицію перед створенням нової петиції. Сторінка повинна мати наступне: Надано можливість вимикати сторінку (https://sd.wct.com.ua/browse/PETITIONSD-1535).

Реалізація: Реалізовано кнопку «Відмовитись», при натисканні на кнопку відображати текстове вікно з текстом погодженим з керівництвом: «Увага! Ваші дії не будуть збережені. Ви дійсно бажаєте відмовитись від створення петиції?» (Рисунок 2. Кнопка «Відмовитись»). Рисунок 4. Кнопка «Відмовитись»