Користува ч натискає на вкладку «Вміст» та переходить до розділу «Веб-форми», у вікні що відобразилось натискає кнопку «Вміст» та далі «Додати вміст» (Рисунок 1. Розділ “Веб-форми”).
Рисунок 1. Розділ “Веб-форми”
Користувачу відображається перелік додання даних, для створення набору даних натискається кнопка «Набір даних» (Рисунок 2. Додавання набору даних).
Рисунок 2. Додавання набору даних
Користувачу відображається форма створення набору даних, в якій необхідно: вказати назву, вказати URL, вказати основний текст набору даних, обрати теги, теми, , розпорядника даних та мову та натиснути кнопку «Далі: Додавання даних» в кінці форми (Рисунок 3. Форма заповнення вкладки “Створення набору даних”).
Рисунок 36. Форма заповнення вкладки “Створення набору даних”
Користувачу відображається наступна форма створення набору даних, в якій необхідно: обрати спосіб подання даних: викласти, API або посилання на веб сайт або віддалений файл, заповнити всі відповідні поля та натиснути кнопку «Далі: додаткові дані» в кінці форми (Рисунок 4. Форма заповнення вкладки “Додавання даних”).
Рисунок 4. Форма заповнення вкладки “Додавання даних”
Користувачу відображається наступна форма створення набору даних, в якій необхідно заповнити всі відповідні поля та натиснути кнопку «Зберегти» в кінці форми (Рисунок 5. Форма заповнення вкладки “Додаткові дані”).
Рисунок 5. Форма заповнення вкладки “Додаткові дані”
ВАЖЛИВО! Для коректного відображення файлів, що завантажуються на сайт в набори даних, необхідно завантажувати у форматі XLS (або XLSX, але відзначати їх все одно як XLS) або CSV, але кодування обов'язково повинна бути UTF-8.
https://wiki.wct.com.ua/pages/viewpage.action?pageId=1411593
На головну