Ключовим браузером, для якого адаптована система, є Google Chrome версія 47+. Система також може відображатися в браузерах Internet Explorer 11+,Edge Firefox 42+, Google Chrome 47+, Safari 9+, Opera 35+. Якщо ви користуєтеся одним з них і отримали помилку відображення графічних елементів, спробуйте зайти в систему через Google Chrom
Проекти минулого року ви можете побачити на сайті на головній сторінці в розділі “Архів проектів”, натиснувши кнопку “Київ 2017”. Статистику минулого року ви можете побачити в розділі Про проект - Статистика, натиснувши кнопку “Київ 2017”.
Як і десятки інших веб-сайтів, наприклад, портал державних послуг iGov, платформа “Громадський проект” працює з BankID як з постачальником послуги. Коли ви обрали свій банк для голосування, він отримує запит від системи. У цей момент технічно ви знаходитесь на “території” банку. На жаль, на дії на цьому етапі ми вплинути не взмозі. Щоб обійти одну з вищевказаних проблем - зверніться до техпідтримки постачальника BankID - УБКІ або НБУ або просто спробуйте трохи пізніше. Ви знаходитесь в системі BankID і в компетенції банку до тих пір, поки не з’явиться реєстраційна форма нашого сайту або головна сторінка/сторінка проекту, де ви знаходились до початку реєстрації.
В ході довгих тестувань ми також зіткнулися з таким випадком. Через високий рівень використання технології можуть бути перебої в системі BankID. Для цього просто зачекайте і через кілька годин спробуйте зареєструватися знову.
В систему “Громадський проект” інтегрована база геолокацій OpenStreetMap Україна яка постійно наповнюється. Напишіть вашу адресу і ми додамо її в базу. Потім ви легко зареєструєтесь в системі. В разі, якщо ви бажаєте терміново зареєструватися без звернення в підтримку, вкажіть сусідній будинок, який система знаходить. Якщо номер вашого будинку складається з числа і літери (наприклад, 17Б), введіть номер будинку без літери. Зауважте: аби система сприйняла адресу, вам слід ввести її повністю у форматі: Місто, Вулиця, Номер вулиці і обрати із випадаючого списку. Приклад: Київ, Весела, 146.
В разі, якщо ваше місто “ КИЇВ” чи “Оболонський р-н” чи інші назви, що стосуються Києва - напишіть назву детально як вам видала система модератору. Після цього цей варіант додається в систему і ви зможете зареєструватись. Це пов’язано з тим, що в давніх базах банків зберігаються дані, які вводились вручну оператором банку в різних варіаціях. Допоможіть нам заповнити цей словник назв Києва.
Положенням про бюджет участі міста Києва визначено такі методи авторизації користувачів у системі “Гродмадський проект”: BankID, електронний цифровий підпис (ЕЦП). Решта методів, як-то авторизація через Facebook, не може гарантувати 100% достовірне підтвердження особи користувача.
Наразі до системи BankID підключені ПриватБанк, Ощадбанк. Банки самостійно виявляють ініціативу підключення до системи. Задля цього вони проводять підготовчі інфраструктурні роботи, що потребує часу і коштів. Тому не всі мають таку можливість. Якщо Вашого банку немає в переліку ви можете звернутись до центрального відділення і стати ініціатором підключення :) Більше про роботу BankID дізнайтесь тут - https:%%//%%bankid.org.ua
В систему, при виборі способу голосування через BankID, додана можливість ідентифікації користувача за адресою фактичного місця проживання, якщо це місто проекту. Якщо ви впевнені, що у вашому банківському аккаунті вказана адреса проживання в місті проекту, то ви можете проголосувати, навіть якщо місце реєстрації в іншому населеному пункті. Якщо при цьому вам не вдається проголосувати і система видає повідомлення «місто вашого проживання не співпадає з містом проекту» означає, що проблема в тому, як ваша фактична адреса внесена співробітником банку. Вам необхідно звернутись у відділення ПриватБанку і перевірити/змінити адресу фактичного проживання і спробувати знову. На жаль, в даний час існує нюанс з внесенням цих адрес в базу даних банку, тому в деяких випадках ви і оператор бачите правильну адресу, але в систему BankID продовжує передаватися адреса прописки. Спробуйте змінити адресу з оператором знову.
Система BankID приймає ЕЦП фізичних осіб, які видані Міністерством Юстиції, ПриватБанком, ДФС та АЦСК “Україна”.
Надішліть в техпідтримку скріншот екрану з помилкою, свій e-mail, серію і № паспорту, номер телефону (саме ті дані, які зазначені в електронному кабінеті (ЕК) системою з якою ви намагались зареєструватись: в ЕК банку, ЕК Картки Киянина. Далі, виходячи з того, чи тотожні ваші дані і дані користувача в одному з полів буде вирішена ситуація.
Кнопка може не відображатись, якщо ви ще не зареєструвались чи не авторизувались в системі задля віддачі підпису/голосу. Для цього натисніть кнопку “Зареєструватись, щоб підписатися” або “Зареєструватись, щоб проголосувати” на сторінці проекту. Кнопка може бути неактивно, якщо ви є автором проекту, за який намагаєтесь проголосувати/підписатися. Нагадуємо, що ідеологією проекту це обмежено. У випадку голосування кнопка може бути неактивною в разі, якщо ви вичерпали весь ліміт голосів.
При натисканні кнопки “Підписатися”/”Проголосувати” в галереї проектів система направляє вас на сторінку проекту для ознайомлення з усіма деталями по ньому. Далі на сторінці проекту ви можете зареєструватись і підписатися за допомогою кнопки “Зареєструйтесь, щоб підписатися”/ “Зареєструйтесь, щоб проголосувати”. Ви можете підписатися один раз за необмежену кількість проектів.
Ви маєте два дні, аби за потреби внести зміни до проекту. На цей час проект матиме статус “уточнюється автором”. Коли термін сплине, проект надійде на розгляд відповідального підрозділу. На етапі розгляду ви не зможете редагувати проект.
Ваша чернетка із збереженими даними у кабінеті автора - розділ “Чернетки”. Ви можете продовжити подання пізніше.
Ви бачите це повідомлення тому, що реєструвалися у системі минулого року у спосіб, вже не передбачений нормативно-правовою базою цього року. Вам потрібно: зайти у особистий кабінет, і авторизуватися одним із чинних методів: BankID, ЕЦП.
Для того, щоб відредагувати проект з відповідним статусом, вам потрібно: зайти до кабінету користувача, знайти проект у розділі “Проекти”, натиснути клікабельну опцію “Редагувати” у рядку інформації про проект.
Статус вашого проекту можна переглянути на сторінці проекту поруч із назвою. Зауважте, ви отримуєте повідомлення про усі дії з вашим проектом на електронну пошту, вказану при реєстрації. Уважно перевіряйте пошту, особливо - папки “спам” та “інше”.
Ответ пользователям без “г. Киев” будет такой: “На данный момент пользователи, у которых в графе “Адрес проживания” отсутствует указание “г.Киев” не могут голосовать и подавать проекты. Как только данная возможность будет реализована, мы Вам сообщим. ”
Для снятия кандидата с участия в ГБК необходимо отправить запросы в подраздиления 1)Департамент фінансів КМДА 2)Міська Робоча Група в состав которых входят должностные лица структурных подразделений исполнительного органа Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации). Форму запросов предоставляют данные подразделения. После рассмотрения данного обращение Вам будет предоставлен ответ по снятию кандидата в ГБК а так-же причины возникновения данной ситуации.
Данная проблема наблюдалась в двух случаях:
Выяснилось, что к пользователю приходят другие пользователи которые хотят проголосовать с одного пк, рекомендовано отчистить кеш перед авторизацией в системе ГБ
Пользователи могут подать проект только те, у кого в строке Адресс фиксируется г.Киев (данные передаются через банк ид, ЕЦП)
Дело в том, что данный проект №652 из предыдущего ГБ, в текущем ГБ пока подано и на модерации всего 3 проекта. Все вопросы по проектам 2017 года можно уточнить gbk@kyivcity.gov.ua
Внести изменения в статус проектов может: модератор РДА и модератор фин департамента. Пользователь должен предоставить номер проекта, причину и свои данные (автора проекта) для связи. Вопрос необходимости дополнительной информации при надобности. Данные ситуации решаются с ответственными модераторами и автором.
Дана ситуація зв'язана з тим що вибраний проект відноситься до іншого району, модератор має змогу працювати з проектами тільки власного району.
Ви можете долучитися до команди проекту, для цього Вам необхідно зайти в обліковий запис перейти на сторінку проекту і натиснути на кнопку “Подати заявку”, після опрацюванням лідером запиту, ви долучитесь до команди проекту.
Порядок дій при оброблені запиту про надання можливість редагувати дані проекту:
Проекти були опрацьовані експертами але ще не відбулося засідання комісії (районної/міської) тому стутус не було змінено.
Ресурси використовують різні форми авторизації id.kyivcity.gov.ua і id2.kyivcity.gov.ua. Платформа “Громадський Бюджет” використовує id2.kyivcity.gov.ua. і проходить перевірка необхідних даних на достовірність (Платформа “Громадський Бюджет” має відношення до фінансування). У ресурсах https:%%//%%osvita.kyivcity.gov.ua/, http://dozvil-kiev.gov.ua/ При використанні id.kyivcity.gov.ua тільки передаються ті дані які є в ЕЦП (дані не перевіряються).