https://data.kyivcity.gov.ua/ http://193.200.205.213:8090/pages/viewpage.action?pageId=1413613
Головна
Для входу в модуль за допомогою ЕЦП, вводимо логін та пароль (Рис. 4).
Рис. 4
Натискаємо кнопку вказання файлу ключа, відкриється вікно вказання місця знаходження файлу-ключа на робочій станції користувача. Знаходимо файл-ключ та вводимо пароль від файлу ключа в поле «Пароль ключа», натискаємо кнопку вказання сертифікату (Рис. 5). Після чого натискаємо кнопку «Увійти».
Рис. 5
Після натискання кнопки «Увійти» система перевірить введені логін та пароль на коректність та наявність позначки «Автентифікація з ЕЦП» у користувача.
У разі якщо автентифікація з ЕЦП не була вказана адміністратором при створенні користувача, система повідомить про помилку входу.
Уразі наявності позначки, система перевірить чи відповідає ключ ЕЦП користувачу. Якщо ні – система повідомить про помилку автентифікації. В іншому випадку користувач увійде в систему та побачить головну сторінку Модулю консолідації адрес (Рис. 6).
У разі, якщо користувач виконує вхід у систему перший раз за допомогою ЕЦП та адміністратором був заданий даний тип автентифікації, система перевірить коректність вводу логіну, паролю, паролю ключа, після чого прив’яже вказаний ключ ЕЦП до користувача.
В подальшому користувач зможе увійти в систему виключно за допомогою вказаного ЕЦП при першому вході в Модуль консолідації адрес.
Головна сторінка Модулю містить наступні пункти меню: